fbpx
Slow news

Projector Foundation представили проєкт «Партнерки. Взаємна опора»

Він розповідає історії коханих військовослужбовців та навчає етичної комунікації
Кірста Олена, 04.06.2024

Громадська організація Projector Foundation започаткувала проєкт «Партнерки. Взаємна опора», присвячений особливому досвіду, який переживають кохані військових і ветеранів.

Проєкт покликаний не лише розповісти історії коханих військових і ветеранів, а й навчити людей взаємопідтримки та дати поради щодо коректного спілкування з такими жінками.

У його межах ініціатори створили фотоісторії трьох партнерок військовослужбовців. Вони відверто розповіли про зміни, які відбулися в житті їхніх родин після повернення чоловіка-військовослужбовця додому; допомогу партнеру в реабілітації після важкого поранення; відновлення та виховання дитини після втрати коханого. Над проєктом працювали відомі українські військові фотографи Андрій Дубчак, Ольга Іващенко та Михайло Палінчак.

«За мільйонною армією України — мільйони їхніх близьких. Партнеркою військовослужбовця чи ветерана може бути ваша перукарка, сусідка, подруга чи просто перехожа. І кожна з них робить неоціненний внесок у підтримку українських воїнів. Саме тому так важливо надати опору їм, бо вони щодня і щоночі надають її нашим захисникам. І саме тому ми створили проєкт “Партнерки. Взаємна опора”», – розповіли ініціатори проєкту.

Частиною проєкту став «Чуйний гайд». Він містить поради про те, як спілкуватися з рідними військовослужбовців, ветеранів і близькими загиблих воїнів так, щоб не травмувати їх неправильно дібраними словами.

«Через незнання, як правильно прокомунікувати з партнерками військовослужбовців та ветеранів, люди, що не мають подібного досвіду, часто уникають розмов на чутливу тему. Але таке замовчування не розв’язує проблему, а навпаки, створює додаткові труднощі: жінки відчувають себе покинутими та ізольованими. Говорити про те, що болить, потрібно, і особливо важливо робити це з розумінням», – кажуть у Projector Foundation.

Гайд з етичної комунікації – це онлайн-брошура. У ній фахівці й психологи зібрали та проаналізували найпоширеніші тригери, яких варто уникати у спілкуванні з партнерками військовослужбовців. Автори дають поради і наводять приклади екологічного спілкування й підтримки, що не травмують і не порушують особисті кордони.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Перші пари офіційно одружились онлайн у Дії
Невдовзі послуга буде загальнодоступною
Користувачам із ЄС не будуть доступні ШІ-функції в iOS 18
Причиною називають вимоги закону про цифрові ринки
Кінофестиваль «Миколайчук Open» оголосив переможців
Вони отримали статуетки фестивалю та грошові винагороди
Виходить друком перше число оновленого журналу «КІНО-КОЛО»
Робота над випуском тривала майже 3 роки
З’явилась безоплатна гаряча лінія із цифрової безпеки
Фахівці консультують з питань онлайн-шахрайства та зламу акаунтів у месенджерах
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень