fbpx
Slow news

Презентували документальний проєкт про культурний спадок України

У межах ініціативи створили стрічку та музичну компіляцію
Бондар Каріна, 05.07.2023

Незалежне радіо “Ґазолін” за підтримки ГО “Шум рейв” запустив документальний проєкт — як результат дослідницької експедиції у джерела української культури. Зібраний під час подорожі матеріал команда представляє у різних форматах, об’єднаних під назвою “Спадок”.

У межах проєкту створили аудіовізуальну документальну історію про дослідження українського культурного надбання: документальну стрічку “Спадок” та музичну компіляцію з однойменною назвою.

“Наш проєкт «Спадок» — це розповідь про те, як команда ентузіастів, створивши за умов війни незалежне радіо, на прикладі конкретного регіону демонструє глибину та багатство нашої музичної спадщини. Ця спадщина є справжнім скарбом, що став підґрунтям для творчості майбутніх поколінь і каталізатором усвідомлення себе як частини українського народу”, — кажуть автори проєкту.

Документальний фільм порушує питання культурної спадщини, її збереження та безпосереднього зв’язку із самоідентифікацією.

Кульмінацією зібраного під час експедиції матеріалу став реліз музичної збірки українських артистів, які формують сучасну незалежну сцену.

“Ми записали півтора десятка різнопланових композицій, у яких фрагменти традиційних інструментів та співів змінюються у формі, обробляються до невпізнаваності, занурюються у потоки синтезованих хвиль чи нагромаджуються перкусіями, а також стають частинками музики завтрашнього дня — від медитативних і рефлексійних ембієнтних треків до матеріалу для переповнених танцмайданчиків”, — розповідають автори “Спадку”.

Семпл-пак і збірка з 15 треків із переосмисленим музичним спадком будуть доступні на bandcamp сторінці започаткованого командою радіо музичного лейбла Gasoline Records.

Читайте також у рубриці Slow news
METRO Україна запустила інклюзивну капчу
У такий спосіб компанія порушує проблему нерівного ставлення до людей з інвалідністю
Інстаграм запускає свій маркетплейс
Він об’єднає бренди з авторами контенту для платних партнерств або реклами
Ptashatam сторили колекцію текстилю, присвячену Лесі Українці 
Кампейн відзняли у кімнаті-музеї «Лесина вітальня» у Луцьку
«Повернись живим» та Rikky Hype презентують спільний благодійний дроп
Його символом стали номери 56-ї та 92-ї бригад
В Україні запустили сайт-хронограф російсько-української війни
На сайті є можливість підтримати українців донатом
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень