fbpx
Slow news

Презентували документальний проєкт про культурний спадок України

У межах ініціативи створили стрічку та музичну компіляцію
Бондар Каріна, 05.07.2023

Незалежне радіо “Ґазолін” за підтримки ГО “Шум рейв” запустив документальний проєкт — як результат дослідницької експедиції у джерела української культури. Зібраний під час подорожі матеріал команда представляє у різних форматах, об’єднаних під назвою “Спадок”.

У межах проєкту створили аудіовізуальну документальну історію про дослідження українського культурного надбання: документальну стрічку “Спадок” та музичну компіляцію з однойменною назвою.

“Наш проєкт «Спадок» — це розповідь про те, як команда ентузіастів, створивши за умов війни незалежне радіо, на прикладі конкретного регіону демонструє глибину та багатство нашої музичної спадщини. Ця спадщина є справжнім скарбом, що став підґрунтям для творчості майбутніх поколінь і каталізатором усвідомлення себе як частини українського народу”, — кажуть автори проєкту.

Документальний фільм порушує питання культурної спадщини, її збереження та безпосереднього зв’язку із самоідентифікацією.

Кульмінацією зібраного під час експедиції матеріалу став реліз музичної збірки українських артистів, які формують сучасну незалежну сцену.

“Ми записали півтора десятка різнопланових композицій, у яких фрагменти традиційних інструментів та співів змінюються у формі, обробляються до невпізнаваності, занурюються у потоки синтезованих хвиль чи нагромаджуються перкусіями, а також стають частинками музики завтрашнього дня — від медитативних і рефлексійних ембієнтних треків до матеріалу для переповнених танцмайданчиків”, — розповідають автори “Спадку”.

Семпл-пак і збірка з 15 треків із переосмисленим музичним спадком будуть доступні на bandcamp сторінці започаткованого командою радіо музичного лейбла Gasoline Records.

Читайте також у рубриці Slow news
LinkedIn розширює функції штучного інтелекту для пошуку роботи
ШІ адаптує резюме та напише супровідний лист
З’явився подкаст «9 місяців потому» з Катею Бльосткою
У ньому блогерка спілкується з гостями про материнство та здоров’я сім’ї
«Катерина» – створили платний застосунок, який допоможе в небезпечних ситуаціях
На виклик упродовж 5 хвилин приїде група оперативного реагування
21 червня відбудеться міжнародна акція «Візьми собаку на роботу»
У такий спосіб привертають увагу до культури поводження з тваринами
Укрпошта випустила нову марку «Україно, вперед!»
Її присвятили участі національної збірної з футболу в Євро-2024
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень