fbpx
Slow news

Позитивна кампанія #ЗавдякиКарантину від Coca-Cola

Листівки про все хороше, що сталося з нами під час самоізоляції
Ірина Виговська, 01.06.2020

Компанія Coca-Cola закликає зосереджуватися на позитиві в житті, тому розробила кольорові листівки, що ілюструють усе хороше, що сталося з нами під час карантину. Бренд спонукає людей переглянути життя і знайти в ньому все світле та прекрасне.

«Стільки всього сталося за час карантину, ми стільки всього навчилися, освоїли, перебудували й осмислили в своєму житті. На основі цих метаморфоз ми придумали проєкт #ЗавдякиКарантину — дев’ять яскравих діджитальних листівок, які покликані привернути увагу до позитивних сторін карантинного усамітнення і згадати все хороше, що з нами сталося. Хтось навчився готувати корисну та смачну їжу вдома, хтось серйозно зайнявся спортом, хтось освоїв онлайн-курси, а хтось подивився більше театральних вистав онлайн, ніж за все своє життя до карантину», — зазначено на сайті бренду.

Ілюстрації до листівок створила Анна Сарвіра, яка вже працювала з брендом над їхньою екоініціативою у межах співпраці з Klitshcko Foundation.

Coca-Cola закликає поширювати ці листівки в соцмережах з історіями своїх «зате» під час карантину. Також зображення можна використовувати як заставку на екран телефона.

Раніше ми писали, що Coca-Cola Ukraine через карантин призупиняє маркетингову діяльність, а також глобально розбирали комунікації бренду.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень