fbpx
Кейси

Колекції світових та вітчизняних брендів на підтримку України

Подушка із Зеленським і шкарпетки з написом “паляниця”
Даша Чиж, 09.03.2022

Щоб допомогти Україні у війні з росією, багато українських та світових брендів створюють лімітовані колекції одягу та аксесуарів. Кошти, отримані з продажу, вони надсилають у фонди, які займаються гуманітарною допомогою України. 

Наприклад, за 5 годин продажу шкарпеток Dodo Socks на підтримку ЗСУ, бренд зібрав 600 тисяч гривень. Ці кошти одразу переказали у фонд “Повернись живим”. 

Більше про те, як бренди підтримують Україну, ми розповіли у нашому матеріалі. 


Boiler Room

Колекція футболок We are with Ukraine/ “Ми за Україну”

Boiler Room у колаборації з українською 3D-дизайнеркою Masha Batsii випустили серію футболок.

Усі гроші з продажу спрямують до британського відділення Міжнародного комітету порятунку (International Rescue Committee), що допомагає вимушеним переселенцям з України.

“Цього місяця ми мали вести трансляцію з України, але натомість ми спрямовуємо наші зусилля на збір термінових коштів для допомоги біженцям з України”.

Придбати футболки можна на сайті Boiler Room до 11 березня. Відправляти їх будуть з 23 березня.


Dodo Socks

Колекція шкарпеток “До перемоги!”

Онлайн-магазин Dodo Socks запустив передпродаж нової колекції шкарпеток “До перемоги!”. Основою дизайну стали популярні фрази війни: “Рускій корабль, іди на*уй”, “Слава ЗСУ”, “Бери насіння в кишеню — будеш добривом” та інші.

Вартість однієї пари шкарпеток — 200 грн, а набір із шести пар коштує 1000 грн. Гроші, отримані з продажу, Dodo Socks передає на потреби української армії.

Замовити шкарпетки можна на сайті.


TMBK

Подушка з портретом Зеленського

Чеська сувенірна крамниця TMBK створила подушку з портретом Володимира Зеленського. Ціна — 570 крон (730 гривень). Усі гроші з продажу подушок переведуть до благодійного фонду, що допомагає Україні.


032с

Футболка Free Ukraine

Німецький бренд 032с у колаборації з українським дизайнером Антоном Белінським створили футболку Free Ukraine.

Спереду на футболці — принт із зображенням українського паспорта, а на спині — напис Free Ukraine. Футболку можна носити, щоб висловити на вулицях свою підтримку Україні та допомогти у фінансуванні країни під час війни.

Вартість футболки – 50 євро, проте наразі всі вони розпродані. 100% коштів із продажу перерахують до Німецького Червоного Хреста, який допомагає постраждалим у війні на території України.


PLEASURES

Футболки з українським тризубом

Співзасновник американського бренду PLEASURES Влад Єлкін — українець. Перші десять років існування бренду він жив в Україні, потім переїхав до США.

Бренд випустив серію футболок з українським тризубом за ціною 30 доларів. Усі гроші з продажу спрямували до організації ЮНІСЕФ, що допомагає розв’язувати гуманітарні потреби жителів Україні.


Художниці Мішель та Ніколь Фельдман

Серія карт Таро

Українські художниці Мішель та Ніколь Фельдман створили спеціальну серію карт Таро, присвячену боротьбі українського народу проти російської агресії.

Усі зібрані від продажу карт кошти переведуть на гуманітарну допомогу територіальній обороні та мирним жителям у Києві. Замовити набір карт можна в особистих повідомленнях в інстаграмі сестер.


Rowing Blazers x Richard Haines

Футболка з одиноким чоловіком із прапором

Американський бренд одягу та аксесуарів Rowing Blazers у колаборації з художником і легендарним модельєром Річардом Гейнсом створили футболку, щоб зібрати гроші для Фонду допомоги дітям у кризових ситуаціях в Україні (Save the Children’s Ukraine Crisis Relief Fund).

“Моя відповідь на кризу – малювати. Коли я опублікував малюнок самотнього чоловіка з українським прапором, одразу отримав позитивний фідбек. Це нагадало мені, яку силу мають митці, коли об’єднуються”, – говорить Річард Гейнс.

Ціна футболки – 1 712, 80 грн. Зараз колекція розпродана, але можна записатися у waitlist на сайті.

Читайте також у рубриці Кейси
/ Єрболат Бекбау: як будувати маркетинг і спільноту в медіа
Про маркетологів та редакцію, довіру і гроші — на прикладі Kyiv Independent
Чому українці волонтерять та донатять: дослідження фонду КОLO
В опитуванні взяли участь респонденти із 42 країн світу
/ Рекламний бліц: Ілля Почкун
/ Як креативній агенції співпрацювати з відеопродакшеном
Досвід та інсайти на прикладі ddd agency Х and action
/ Інтервʼю з продюсерками продакшену подкастів YEP
Про основні помилки подкастерів-початківців, вільні ніші й про те, скільки грошей потрібно для створення подкасту
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень