fbpx
Slow news

PLAYERSGETREADY і Katsurina випустили психологічну гру 

Про жінок — для пізнання та дослідження себе
Бондар Каріна, 08.03.2024

До Міжнародного дня боротьби за права жінок PLAYERSGETREADY і Katsurina випустили психологічну гру для жінок і про жінок. Гра містить 60 карток із запитаннями про жіночий досвід, спогади про різні етапи життя, зміни.

«Бренд Katsurina був створений, щоб спростити життя жінок. І не лише в одязі. Ніщо так не полегшує життя, як підтримка, любов до себе та усвідомлення власних бажань. Часто ці речі розпочинаються з правильних запитань. Об’єднавшись із командою PLAYERSGETREADY ми створили гру, яка розкриває жіночу енергію, силу та самопізнання. Так, можливо, доведеться поплакати й дістати кілька скелетів із шафи. Але ми переконані, що так вона спрацює лише на краще. Звичайно, ми були б не ми, якби не додали пару spicy questions особисто від себе. Приготуйтеся трохи попліткувати та enjoy your game», – зазначає команда бренду Katsurina.


Запитання у грі наштовхують на роздуми про себе, відкривають нові сторони характеру та особистості.

«На жаль, досвід жіночності не завжди легкий. Це те, про що є сенс поговорити по-справжньому і глибоко. У гри є певна мета – дослідити досвід як жінки, знайти валідацію свого досвіду в досвіді інших, підтримати одна одну, розділити свій біль, знайти опору в комусь своєму, запозичити щось корисне, дослідити свою творчість, чутливість, професійність, себе в стосунках тощо», – додає Юлія Гайдай, співзасновниця PLAYERSGETREADY.


Граючи в цю гру, жінки різного віку, різних поглядів, з різним досвідом зможуть віднайти свою спорідненість, допитливість, витривалість та силу.

«Психологічна гра для жінок, яка була створена у колаборації PLAYERSGETREADY i Katsurina – це досвід жіноцтва, укладений в карткову гру. Кожна з нас, хто працював над цією грою, поділяє цілий шлях, який багато в чому подібний, але і багато в чому індивідуальний. Саме це лягло в основу ідеї нашої гри. Це можливість поговорити про нас, нормалізувати наш колективний досвід, отримати підтримку й відчути опору одна в одній. Зі всіх частин соціального життя жіночність отримує занадто мало уваги», – зазначає Соломія Чумак, співзасновниця PLAYERSGETREADY.


Придбати гру можна в шоурумі та на сайтах Katsurina і PLAYERSGETREADY.

Матеріали підготовлено в рамках проєкту «Strategic Media Support Program», який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Користувачі Х підтримали книгарню «Сенс» десятками 5-зіркових відгуків на гугл-картах
Зробили це у відповідь на кілька негативних коментарів зі звинуваченнями в русофобії
У Signal з’явиться  можливість додавати псевдоніми й нотатки для контактів
Наразі розробники тестують цю функцію
robota.ua проведе безплатний вебінар про цінності, які обʼєднують людей у команду
Він буде корисний керівникам, власникам бізнесу, HR та L&D експертам
Українець створив безоплатний застосунок для перекладу відео
Нині доступні для перекладу українська та кримськотатарська
Книгарня Readeat закликає підтримати харківських видавців
Пропонують придбати книжки за видавничими цінами й у такий спосіб допомогти Харкову
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень