fbpx
Slow news

Playboy випустив добірку з Трампом у ролі сніданків

До Національного дня вафель
Альтман Дарина, 26.08.2020

Playboy випустив добірку ілюстрацій із Трампом у ролі популярних американських сніданків. 

24 серпня відбулася Республіканська національна конвенція, де Дональда Трампа офіційно висунули кандидатом у президенти США.  Ця дата збіглася з Національним днем вафель, до якого Playboy випустив серію ілюстрацій.

Серед сніданків: власне вафлі (під назвою “вафлер”), яйце на тості (“погане яйце”), стопка млинців (“коротка стопка”), PB&J (“дволикий”), миска з пластівцями (“серійний брехун”, гра слів — з англійської cereal – serial), пончик (“крихкий горіх” — donut співзвучне з doughy nut) і Кривава Мері (“Кривавий Цезар”).

«Усе почалося з нашої щотижневої політичної колонки та стокової фотографії млинців. Оскільки ім’я Трампа вже давно потрапляє в заголовки, ми писали про різні події з ним. Я випадково знайшла серед них заголовок: “Президент так боїться свого штукатурного макіяжу, що програє вибори” (гра слів “pancake makeup — макіяж млинець”), — коментує фоторедакторка Лілі Фергусон. — Ми жартували в редакції: “Можливо, ми можемо помістити Трампа на гору млинців”. Я одразу зробила колаж заради сміху. Тоді наша видавнича редакторка Ліз Сьюман попросила мене створити одбірку, і я не могла дочекатися початку роботи.»

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень