fbpx
Slow news

Платформа Facebook Workplace дасть змогу адміністраторам блокувати певні теми

Невдалий приклад із блокуванням теми профспілок здійняв хвилю обговорень у мережі
Данилюк Даяна, 15.06.2020

У середу, 10 червня, компанія Facebook провела закриту презентацію, під час якої представила нові функції для корпоративної платформи Facebook Workplace.

У Facebook Workplace працівники однієї компанії бачать вміст, схожий на стрічку новин. Тут автоматично формуються трендові теми на основі того, що люди публікують. Один з нових інструментів платформи дає змогу адміністраторам видаляти та блокувати певні тенденційні теми, які обговорюють працівники.

На презентації обговорювали переваги “контрольованого контенту”. Для прикладу розробники показали, що роботодавці можуть додати в чорний список тему Unionize — створення профспілок. 

Припущення про те, що Facebook створює інструменти для придушення організації праці, викликало бурхливі обговорення у каліфорнійській компанії Menlo Park.

Відтак працівники Facebook почали робити публікації, у яких заперечували цю функцію, а також писали про те, що бан теми профспілок — просто невдалий приклад. 

Наступного дня презентацію видалили. Productменеджер Facebook Workplace Карандіп Ананд попросив вибачення за приклад з темою Unionize. Він зазначив, що “цензура користувачів не є ціллю нової функції”. Мета платформи Workplace — “дати голос усім, зберігаючи шанобливе робоче середовище”. 

У Facebook також додали: “Хоча подібні засоби модерування вмісту корисні для компаній, цей приклад було обрано невдало, його ніколи не слід використовувати. Функція лише на початковому етапі розроблення, і ми поки продумуємо наступні кроки”.

Наразі платформу Facebook Workplace використовують компанії Walmart, Discovery Communications, Starbucks, Campbell Soup Corporation та уряд Сінгапура.

Читайте також у рубриці Slow news
МОН розробило нову навчальну програму з предмета «Захист України» 
Старшокласників навчатимуть інформаційній безпеці, керуванням дронами та навігації
Cтартувала соціальна рекламна кампанія The Will to Win
Її присвятили участі України в літніх Олімпійських іграх у Парижі
Кияни просять встановити пам’ятник або пам’ятну дошку Ірині Фаріон
Відповідну петицію зареєстрували на сайті Київради
Укрпошта випустила ексклюзивний благодійний поштовий набір
Частину виторгу передадуть на потреби ДСНС
На Венеційському кінофестивалі відбудеться прем’єра фільму Ольги Журби
Стрічку «Пісні землі, що повільно горить» знімали від початку повномасштабного вторгнення
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень