fbpx
Slow news

Платформа Facebook Workplace дасть змогу адміністраторам блокувати певні теми

Невдалий приклад із блокуванням теми профспілок здійняв хвилю обговорень у мережі
Данилюк Даяна, 15.06.2020

У середу, 10 червня, компанія Facebook провела закриту презентацію, під час якої представила нові функції для корпоративної платформи Facebook Workplace.

У Facebook Workplace працівники однієї компанії бачать вміст, схожий на стрічку новин. Тут автоматично формуються трендові теми на основі того, що люди публікують. Один з нових інструментів платформи дає змогу адміністраторам видаляти та блокувати певні тенденційні теми, які обговорюють працівники.

На презентації обговорювали переваги “контрольованого контенту”. Для прикладу розробники показали, що роботодавці можуть додати в чорний список тему Unionize — створення профспілок. 

Припущення про те, що Facebook створює інструменти для придушення організації праці, викликало бурхливі обговорення у каліфорнійській компанії Menlo Park.

Відтак працівники Facebook почали робити публікації, у яких заперечували цю функцію, а також писали про те, що бан теми профспілок — просто невдалий приклад. 

Наступного дня презентацію видалили. Productменеджер Facebook Workplace Карандіп Ананд попросив вибачення за приклад з темою Unionize. Він зазначив, що “цензура користувачів не є ціллю нової функції”. Мета платформи Workplace — “дати голос усім, зберігаючи шанобливе робоче середовище”. 

У Facebook також додали: “Хоча подібні засоби модерування вмісту корисні для компаній, цей приклад було обрано невдало, його ніколи не слід використовувати. Функція лише на початковому етапі розроблення, і ми поки продумуємо наступні кроки”.

Наразі платформу Facebook Workplace використовують компанії Walmart, Discovery Communications, Starbucks, Campbell Soup Corporation та уряд Сінгапура.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень