fbpx
Slow news

Pinterest опублікував список трендів на 2021 рік

Їжа, мода та духовність
Альтман Дарина, 15.12.2020

Pinterest оголосив передбачення трендів у різних галузях на 2021 рік. Як зазначає платформа, 8 з 10 прогнозів на 2020 рік збулися.

“Люди використовують Pinterest для пошуку ідей завтрашнього дня. Це означає, що ми знаємо, що буде далі. Передбачення від Pinterest – це не типовий звіт про тенденції. Це вікно у майбутнє від платформи, куди люди йдуть усе планувати”. 

 Мода – новий тренд “athflow” поєднуватиме у собі спортивний стиль з елегантністю. Вільні штани, повсякденні комбінезони та оверсайз вбрання замінять спортивний стиль як новий повсякденний одяг. “Athflow” достатньо професійний для офісу, еластичний для заняття йогою і досить зручний для дивана.

 Макіяж – “skinimalism”. Тренд на яскравий вечірній макіяж остаточно залишається в минулому. Актуальними стають натуральні та мінімалістичні образи, що дозволяють просвічуватися природній текстурі шкіри. Краса “без зусиль” набирає найбільше популярності.

 Подорожі – власний автомобіль. Пандемія коронавірусу істотно вплинула на чимало трендів, серед них – подорожі на власній автівці. У 2021 році автомобілі стануть новим “третім простором” для всього, від нічних побачень до кінозалів.

 Духовність – магія, маніфестації, астрологія. Ці речі набирали популярності у сферах добробуту та самотерапії в останні роки, та у 2021 цей тренд стане ще більш глобальним. Журнали маніфестацій, позитивне мислення, гороскопи, духовні практики. Люди активно цікавляться сучасною містикою: дошка бажань, захисні кристали, карти Таро – усе це буде у тренді.

 Їжа – пандемія не обійшла стороню і цей тренд. “Сам собі шеф-кухар” стає головною тенденцією на наступний рік. Люди створюють справжній ресторанний досвід прямо у своїх домівках: це стосується як страв, так і декору.

Ще більше трендів на 2021 рік можна побачити на сайті Pinterest.

Читайте також у рубриці Slow news
Coca-Cola представила інструмент ШІ для створення дизайнів з культовими зображеннями бренду
Найкращі роботи розмістять на білбордах компанії
Відбудеться світовий марафон щодо захисту прав і свобод українських жінок
Буде можливість почути понад 65 спікерів з 15 країн світу
“Чорні вівці” видадуть дитячі книжки про онкологію
Частину гонорару авторки та ілюстраторки спрямують до фонду “Таблеточки”
Запустили сервіс щодо можливостей виїзду працівників ІТ-компаній за кордон
Згодом він стане платформою для вдосконалення законодавства в інтересах IT-галузі
PLEON Talan створило соціальну кампанію “Нові сторінки українського героїзму”
У ній кожна героїня пояснила, як її діяльність сприяє перемозі України
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень