fbpx
Slow news

Pinterest опублікував список трендів на 2021 рік

Їжа, мода та духовність
Альтман Дарина, 15.12.2020

Pinterest оголосив передбачення трендів у різних галузях на 2021 рік. Як зазначає платформа, 8 з 10 прогнозів на 2020 рік збулися.

“Люди використовують Pinterest для пошуку ідей завтрашнього дня. Це означає, що ми знаємо, що буде далі. Передбачення від Pinterest – це не типовий звіт про тенденції. Це вікно у майбутнє від платформи, куди люди йдуть усе планувати”. 

 Мода – новий тренд “athflow” поєднуватиме у собі спортивний стиль з елегантністю. Вільні штани, повсякденні комбінезони та оверсайз вбрання замінять спортивний стиль як новий повсякденний одяг. “Athflow” достатньо професійний для офісу, еластичний для заняття йогою і досить зручний для дивана.

 Макіяж – “skinimalism”. Тренд на яскравий вечірній макіяж остаточно залишається в минулому. Актуальними стають натуральні та мінімалістичні образи, що дозволяють просвічуватися природній текстурі шкіри. Краса “без зусиль” набирає найбільше популярності.

 Подорожі – власний автомобіль. Пандемія коронавірусу істотно вплинула на чимало трендів, серед них – подорожі на власній автівці. У 2021 році автомобілі стануть новим “третім простором” для всього, від нічних побачень до кінозалів.

 Духовність – магія, маніфестації, астрологія. Ці речі набирали популярності у сферах добробуту та самотерапії в останні роки, та у 2021 цей тренд стане ще більш глобальним. Журнали маніфестацій, позитивне мислення, гороскопи, духовні практики. Люди активно цікавляться сучасною містикою: дошка бажань, захисні кристали, карти Таро – усе це буде у тренді.

 Їжа – пандемія не обійшла стороню і цей тренд. “Сам собі шеф-кухар” стає головною тенденцією на наступний рік. Люди створюють справжній ресторанний досвід прямо у своїх домівках: це стосується як страв, так і декору.

Ще більше трендів на 2021 рік можна побачити на сайті Pinterest.

Читайте також у рубриці Slow news
50% фінансових застосунків в Україні є російськими, — дослідження
Розробники створили пам’ятку, що допоможе їх розпізнати
Запустили платформу, що добирає музику під настрій користувача
Вона обере п’ять варіантів музичних треків з посиланнями на Spotify та Apple Music
ЮНЕСКО запускає ініціативу для українських музейників
Навчатимуть стратегій захисту культурних цінностей в умовах війни
Prometheus запускає 600 стипендій на IT-навчання
Вони передбачені для мешканців прифронтових та звільнених територій
Українські художники запустили проєкт, щоб зібрати кошти для благодійного фонду
Митці розігрують свої картини за донат
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень