fbpx
Slow news

Pepsi змінить логотип — уперше за 14 років

Відтепер із жирним шрифтом та оновленими кольорами
Данилюк Даяна, 29.03.2023

Pepsi представила новий логотип та візуальну айдентику бренду. Це перше оновлення культового логотипа за останні 14 років. 

Новий віжуал приурочено до 125-річчя бренду — його почнуть використовувати вже цієї осені у США та Канаді. А на світовому ринку продукти з оновленим дизайном з’являться у 2024 році.

Новий дизайн має жирний шрифт та оновлену палітру кольорів. Додавши в айдентику чорний колір, бренд хоче продемонструвати прихильність до лінійки напоїв Pepsi Zero Sugar у майбутньому.

“У PepsiCo ми розробляємо наші бренди з метою розповісти переконливу та цілісну історію. Pepsi є яскравим прикладом бренду, який постійно переосмислював себе протягом 125 років, щоб залишатися частиною попкультури та життя людей, — розповів Мауро Порчіні, старший віцепрезидент і директор з дизайну PepsiCo. — Ми розробили новий стиль бренду, щоб поєднати майбутні покоління зі спадщиною нашого бренду. Поєднавши відмінності нашої історії із сучасними елементами, ми демонструємо наше сміливе бачення того, що має відбутися в майбутньому”.

Читай також: The Cola Wars: як два найвпливовіші бренди солодкої газованої води конкурують майже століття

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень