fbpx
Slow news

ООН та “Дикий театр” презентували виставу до Міжнародного дня ліквідації насильства щодо жінок

Цифрову виставу створили в інтерактивному форматі
Альтман Дарина, 25.11.2020

ООН Україна та “Дикий театр” випустили інтерактивну діджитал-виставу “Нові шрами” до Міжнародного дня ліквідації насильства щодо жінок.

У виставі зібрали реальні історії українських жінок про їхні фізичні й душевні рани, спричинені насильством.

Глядач може стати творцем власної вистави в інтерактивному ігровому форматі. Він сам обирає сюжет, може змінювати хід історії та впливати на дії актрис, проживаючи події кілька разів з різним фіналом.

Проєкт створено в межах всесвітньої кампанії “16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства”, яка щороку стартує 25 листопада, з Міжнародного дня ліквідації насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня.

В Україні та світі гендерно зумовлене насильство — поширене й систематичне явище, яке набуло ще більш разючих масштабів під час цьогорічної пандемії. Згідно з дослідженням майже половина (49%) жінок в Україні стверджують, що стикалися із сексуальними домаганнями. Жінки становлять 86% жертв зґвалтувань і 78% потерпілих від домашнього насильства.

В умовах карантину кількість звернень на Національну гарячу лінію із запобігання домашньому насильству збільшилась удвічі.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень