fbpx
Slow news

Онлайн-фестиваль Intercity Live: Eurotrip відбудеться в останні вихідні літа

Трансляція пройде на Youtube
Альтман Дарина, 19.08.2020

Онлайн-фестиваль Intercity Live 4.0: Eurotrip відбудеться 29 та 30 серпня.

Трансляція триватиме по 12 годин на день на youtube-каналі Телебачення Торонто.

Виступи пройдуть на березі озера в Тернополі, на київському пляжі, у Кам’янці-Подільському, біля Палацу культури у Львові та в інших містах України і Європи. 

Фестиваль відбудеться у VR-потязі. “Пасажири” зможуть тусити в різних вагонах, кожен з яких стилізований під окрему фестивальну локацію. 

Організатори фестивалю: Мистецьке об’єднання “ПЛАЙ” у співпраці з польськими партнерами “Асоціація GET UP“, а також агенції з різних міст України: kontrabass promo, Лінія Втечі, Module, Шпиталь Рекордс, Respublica FEST, ЛЮК та Радіо Єден. 

Читайте також у рубриці Slow news
Тіна Кароль і Сергій Жадан представили документальний фільм «Харків. Вільні»
Стрічка розповідає історії військовослужбовців, митців і дітей, які продовжують жити й працювати в місті
Старі гетри футболістів «Арсеналу» допомагають лікувати врятованих тварин у британському притулку
Гетри застосовують для фіксації бинтів, догляду за копитами та захисту тварин від натирань
У яких містах України за рік найбільше зросли зарплати
OLX Робота представила детальний огляд
Visa передала Національній бібліотеці ім. Вернадського європейські стародруки про Україну XVII–XVIII ст.
Видання Вольтера, Шевальє та Маршалла містять свідчення сучасників та авторів, що описували Україну як окрему країну й народ
Бренди Young Hearts та german. проведуть спільний попап у Києві
У межах події презентують дебютну колекцію piercing jewelry та буде доступна послуга пірсингу
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень