fbpx
Slow news

Оголошено переможців конкурсу «Найкращий книжковий дизайн 2020»

Цьогоріч у конкурсі брала участь рекордна кількість книжок — 160
Альтман Дарина, 15.08.2020

Фестиваль Книжковий Арсенал оголосив переможців всеукраїнського конкурсу «Найкращий книжковий дизайн 2020».

Міжнароднй фестиваль Книжковий Арсенал проводиться з 2011 року. Щовесни понад 200 українських видавництв презентують свої видання на виставці-ярмарку. 

Цьогоріч до конкурсу долучилася рекордна кількість книжок — 160.

Перемогу в номінації «Візуальна книга» отримала «Знак. Українські товарні знаки 1960–1980» видавництва IST Publishing. Ця ж книга отримала гран-прі — концептуальну статуетку, що виготовлена зі старих запрошень на фестивалі.

«Реактори не вибухають. Коротка історія Чорнобильської катастрофи» Катерини Міхаліциної та Станіслава Дворницького — видавничо-освітній проєкт Портал у номінації «Дитяча книга».

Переможець у категорії «Утилітарна книга»  «Тягар репрезентації: есеї про множинність фотографії та історії» Джона Теґґа, Вогонь бажання: зародження фотографії Джефрі Бетчена» — видавництво Родовід, дизайнерка Альона Соломадіна.

Церемонія нагородження відбувалася на відкритті Книжкового Арсеналу, . Видання, що входять до шорт-ліста конкурсу, щороку представлені в межах колекції «Найкрасивіші книги світу» на Франкфуртському та Лейпцизькому книжкових ярмарках.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень