fbpx
Slow news

Одеський кінофестиваль відбудеться в Косово

На базі кінофестивалю в Приштині
Мачулка Ангеліна, 07.05.2022

13-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться разом з 14-им Міжнародним кінофестивалем у Приштині PriFest у липні 2022 року.

Два фестивалі завжди відбувались у липні й збігались у часі. Міжнародні гості часто переїжджали з одного заходу на інший. Перенести український кінофестиваль у Косово змусила російська збройна агресія. Ініціатором проведення ОМКФ на базі приштинського кінофестивалю стали організатори фестивалю в Косово.

“Ми пережили війну 20 років тому, тому дуже переживаємо за Україну та її народ. Культура і мистецтво в цих ситуаціях страждають однаково, і, бачачи народ України, наскільки вони сміливі в опорі та відсічі, ми відчули, що потрібно щось зробити для наших колег. Тож ми зв’язалися з друзями з Одеського міжнародного кінофестивалю та пояснили нашу ідею. І ми з великою гордістю повідомляємо, що в нас буде спеціальна програма фільмів молодих українських режисерів, які будуть представлені на PriFest як програма Одеського МКФ. Також 10 проєктів українського повнометражного кіно візьмуть участь у PriForum під час пітчингу”, — говорить Вьоса Беріша, генеральний директор PriFest.

Зараз ОМКФ приймає заявки на участь проєктів у фестивалі та пітчингу проєктів.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень