Slow news

Нова кампанія «Різні.Рівні» на підтримку української ЛГБТ-спільноти

Сказати слова підтримки можна з дому, за допомогою смартфона
Данилюк Даяна, 16.05.2020

Креативна агенція ISD Group за підтримки National Democratic institute та урядів королівств Великої Британії і Швеції розробила інтерактивну кампанію про толерантне ставлення до ЛГБТ-спільноти.

“Станом на сьогодні серед 42 мільйонів українців є близько 15% толерантних до ЛГБТ людей, згідно з останніми дослідженнями Pew Research Center.”

 Для проєкту “Різні.Рівні” виконавці Alina Pash, Сергій Бабкін, Latexfauna, KRUTЬ, Gurt [O], YUKO, Constantine та інді-музиканти записали пісню. Кліп створила режисерка Анна Бурячкова.

Долучитися до маніфесту толерантності можна за допомогою віртуальної студії звукозапису. Слухач має 10 секунд для того, щоб висловити підтримку спільноті або озвучити власну позицію.

Після запису ви отримаєте персоналізований варіант пісні “Різні.Рівні” з вашим голосом. Її можна завантажити або поділитися в соцмережах. 

 На підтримку прав ЛГБТ також розробили «Мапу толерантності». Щоб висловити підтримку, потрібно перейти на сайт та відсканувати QR-код зі смартфона.

Якщо ви підтримуєте права ЛГБТ, вас попросять підняти телефон догори. Ваш голос відобразиться променем на різнокольоровій мапі України і зарахується до всіх людей, які вже висловили підтримку.  

 Символ «Різні.Рівні» — це відкрита долоня, складена з багатьох різних рук. Людина, яка носить цей знак, дає зрозуміти оточенню: «Я — за рівність, навколо мене безпечний простір».

Лого та айдентику проєкту можна безплатно завантажити й використовувати для створення стікерів, пінів, футболок або текстильних виробів.   

Читайте також у рубриці Slow news
NASA відправить на Місяць першу жінку
Космічний політ заплановано на 2024 рік
В Україні пройде перший інста-мітинг за права тварин
Зоозахисники виступають за заборону цирків, хутрових ферм та дослідів на тваринах
Реклама McDonald’s у Франції: надгризені білборди
Для слідів від укусів виготовили спеціальні рамки
У Токіо створили гігантський лабіринт із пустих автобусів
Експозиція тривала протягом чотирьох днів
Тwitter розмістив кращі твіти про маски на білбордах
У межах кампанії про безпеку під час пандемії
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень