fbpx
Slow news

Найчастіше “ковідну тисячу” українці витрачають на книжки

Книжкові магазини вже отримали 250 млн грн
Мачулка Ангеліна, 05.01.2022

Міністерство економіки України підбило підсумки перших двох тижнів функціонування проєкту “єПідтримка”.

За інформацією відомства, на сьогодні, 5 січня, українці витратили більше 700 млн грн грошової винагороди за вакцинацію. Серед статей витрат лідирує книжкова індустрія — вона отримала 250 млн грн. Далі йдуть кінотеатри (210 млн грн), залізничні й авіа пасажирські перевезення (90 млн грн), театри, концерти та розважальні послуги (87 млн грн) і спорт (59 млн грн).

Напередодні новорічних свят програма спричинила такий попит на книжки, що спеціалізовані сайти не витримували напливу покупців. Щоденна кількість замовлень книжок зросла втричі порівняно з попереднім роком. Ритейлер Yakaboo зазначав, що отримував замовлення на 168,4 тисячі книжок проти стандартних 50 тисяч.

Програма “єПідтримка” спрямована на підтримку секторів економіки, що найбільше постраждали від карантинних обмежень — це сфери культури, спорту, пасажирських перевезень.

Читайте також у рубриці Slow news
Balenciaga виходить у сегмент велнесу з колекцією TechWear
Бренд просуває її у партнерстві з фітнес-мережею Barry’s у восьми містах світу
В Україні зареєстрували петицію про підвищення віку повноліття та сексуальної згоди до 21 року
Автори закликають дослідити доцільність таких змін, враховуючи сучасні наукові дані, міжнародний досвід та конституційні права людини
Happy Monday підготувала безплатний гайд із проведення співбесід
Він містить практичні рекомендації, шаблони й чеклісти для підготовки до інтерв’ю, оцінювання кандидатів і надання зворотного зв’язку
Франція посилює боротьбу з fast fashion: сенат ухвалив закон щодо сайтів Shein і Temu
Закон передбачає штрафи, заборону реклами та обмеження для інфлюенсерів
Літературний фестиваль PORT оголосив дати проведення та фокус-тему 2026 року
Подію присвятять пам’яті й стійкості, а також продовженню розмов про сучасну українську літературу й культуру Півдня
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень