fbpx
Slow news

На замовлення німецького каналу ZDF знімають документалку про рік повномасштабної війни в Україні

Прем’єра відбудеться в лютому 2023 року
Мачулка Ангеліна, 16.01.2023

На замовлення головного каналу Німеччини ZDF та провідних європейських каналів знімають документальний серіал про рік повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Проєкт “Громадяни на війні” розповідатиме про погляд на війну очима українців. Він містить 6 епізодів, кожен тривалістю одна година. Епізоди мають такі назви: “Перші десять днів”, “Зеленський”, “Жінки на війні”, “Армія волонтерів”, “Битва за Маріуполь” і “Росіяни”.

Серіал містить ексклюзивні розмови про досвід України та її народу з Володимиром і Оленою Зеленськими та керівником Офісу Президента України Андрієм Єрмаком. Також будуть включені ексклюзивні кадри з передової.

Мета серіалу “Громадяни на війні” — розповісти світові історію війни рф проти України голосами самих українців, а не закордонних експертів чи новин.

“Найважливіша історія нашого часу — як українці, представники вільного демократичного суспільства в сучасній Європі, згуртувалися, щоб захистити свою країну та національну ідентичність від іноземного агресора. Усі партнери погодилися, що документальна стрічка має розповідати її, показуючи справжні життя людей поза заголовками новин”, — говорить Катерина Вишневська, директорка з розвитку та копродукції FILM.UA Group.

До створення проєкту були залучені кілька знімальних груп. Зйомки відбувалися в грудні 2022 року, а вже в лютому 2023 року вийдуть перші три епізоди.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень