fbpx
Slow news

MOT та DOCUDAYS UA проведуть у Києві серію спеціальних кінопоказів

Усі кошти з продажу квитків передадуть у фонд МОТ
Бондар Каріна, 17.02.2023

20 лютого в новому культурному просторі ”Модуль тимчасовості” в межах спеціальної програми MOT та міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбудеться перший кінопоказ.

“Формуючи програму спеціальних івентів, ми хотіли продовжити розмову на тему тимчасовості, яку порушує виставка. І в цій розмові не обійтись без фактів та ситуацій, зафіксованих режисерами-документалістами, — розповідають в МОТ. — Тому ми звернулись до команди Docudays UA, головного фестивалю документального кіно в країні, щоб не просто сформувати програму показів, а й додати контексту та ще більше сенсів, залучивши до обгорень режисерів, експертів, правозахисників та активістів”.

Планують показати три фільми: “Євромайдан. Чорновий монтаж”, “І кожна річка”, “Євромайдан SOS”.

“Завдяки Всеукраїнській мережі кіноклубів DOCU/CLUB, у Docudays UA показують та обговорюють найкраще фестивальне кіно про права людини протягом усього року, — зазначає Ксенія Шиманська, директорка Правозахисного департаменту Docudays UA. — Ми раді стати партнерами амбітного проєкту don’t Take Fake, що виявляє потужний потенціал українців та українок одразу на кількох рівнях: мистецькому, естетичному, етичному та суспільно-політичному. У межах нашої співпраці ми покажемо кілька стрічок, які, віримо, здатні змінити Україну”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень