fbpx
Slow news

Міноборони запустило соціальний проєкт, щоб допомогти запобігти стресу в сім’ях військових

У межах проєкту зняли три відеоролики про канали комунікації з близькою людиною
Бондар Каріна, 10.08.2023

Міністерство оборони України запустило соціальний проєкт “Родинам захисників”, що допоможе розʼяснити, як запобігти стресовим ситуаціям у сім’ях військових та поінформувати про канали комунікації зі Збройними силами.

“Ідея з’явилася під час нашого активного спілкування з родинами військовослужбовців, які наразі перебувають у зоні активних бойових дій. Найчастіше у сімей мобілізованих виникають запитання, наприклад, через відсутність звʼязку із захисником протягом кількох днів, брак комунікації з командуванням частини, недостатність поінформованості про те, куди звертатися за підтримкою. Тому ми обʼєднали зусилля Міноборони, Генштабу, інститутів громадянського суспільства та розробили прості рекомендації з відповідями на найчастіші запитання”, — розповіла заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Зокрема, представили буклет-порадник про те, яку інформацію щодо свого захисника/цю потрібно знати, до кого звертатися в кризових ситуаціях тощо. Завантажити його можна за посиланням або взяти роздрукований варіант у Територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) чи місцевих Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).

“Ми сподіваємося, що в такий спосіб покращимо й спростимо, зробимо комфортнішим і спокійнішим очікування на близьких та рідних удома. Вважаю, що у кожного в родині десь на холодильнику ця пам’ятка-довідник обов’язково має бути”, — додала Маляр.

У межах проєкту Міноборони зняло три відеоролики соціальної реклами: про правила зв’язку з близькою людиною у війську, про важливість підтримки та про контакти, які треба знати.

Читайте також у рубриці Slow news
LinkedIn розширює функції штучного інтелекту для пошуку роботи
ШІ адаптує резюме та напише супровідний лист
З’явився подкаст «9 місяців потому» з Катею Бльосткою
У ньому блогерка спілкується з гостями про материнство та здоров’я сім’ї
«Катерина» – створили платний застосунок, який допоможе в небезпечних ситуаціях
На виклик упродовж 5 хвилин приїде група оперативного реагування
21 червня відбудеться міжнародна акція «Візьми собаку на роботу»
У такий спосіб привертають увагу до культури поводження з тваринами
Укрпошта випустила нову марку «Україно, вперед!»
Її присвятили участі національної збірної з футболу в Євро-2024
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень