fbpx
Slow news

Міноборони запустило соціальний проєкт, щоб допомогти запобігти стресу в сім’ях військових

У межах проєкту зняли три відеоролики про канали комунікації з близькою людиною
Бондар Каріна, 10.08.2023

Міністерство оборони України запустило соціальний проєкт “Родинам захисників”, що допоможе розʼяснити, як запобігти стресовим ситуаціям у сім’ях військових та поінформувати про канали комунікації зі Збройними силами.

“Ідея з’явилася під час нашого активного спілкування з родинами військовослужбовців, які наразі перебувають у зоні активних бойових дій. Найчастіше у сімей мобілізованих виникають запитання, наприклад, через відсутність звʼязку із захисником протягом кількох днів, брак комунікації з командуванням частини, недостатність поінформованості про те, куди звертатися за підтримкою. Тому ми обʼєднали зусилля Міноборони, Генштабу, інститутів громадянського суспільства та розробили прості рекомендації з відповідями на найчастіші запитання”, — розповіла заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Зокрема, представили буклет-порадник про те, яку інформацію щодо свого захисника/цю потрібно знати, до кого звертатися в кризових ситуаціях тощо. Завантажити його можна за посиланням або взяти роздрукований варіант у Територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) чи місцевих Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).

“Ми сподіваємося, що в такий спосіб покращимо й спростимо, зробимо комфортнішим і спокійнішим очікування на близьких та рідних удома. Вважаю, що у кожного в родині десь на холодильнику ця пам’ятка-довідник обов’язково має бути”, — додала Маляр.

У межах проєкту Міноборони зняло три відеоролики соціальної реклами: про правила зв’язку з близькою людиною у війську, про важливість підтримки та про контакти, які треба знати.

Читайте також у рубриці Slow news
Visit Ukraine запускає донат-тури в Україну для іноземців
Кожен тур буде індивідуально налаштованим залежно від побажань та потреб туриста
“Схема” випустили благодійний дроп футболок
На них зобразили фото донецького терикону
50% фінансових застосунків в Україні є російськими, — дослідження
Розробники створили пам’ятку, що допоможе їх розпізнати
Запустили платформу, що добирає музику під настрій користувача
Вона обере п’ять варіантів музичних треків з посиланнями на Spotify та Apple Music
ЮНЕСКО запускає ініціативу для українських музейників
Навчатимуть стратегій захисту культурних цінностей в умовах війни
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень