fbpx
Slow news

McDonald’s у Франції відмовився від пластикових пляшок на користь стаканчиків

І став наливати в них воду з-під крана
Мачулка Ангеліна, 29.09.2021

Ресторани McDonald’s у Франції відмовилися продавати воду в пластикових пляшках на користь одноразових стаканчиків, щоб зменшити кількість пластикових відходів.

Тепер за стаканчик води об’ємом 250 мл треба заплатити 1,70 євро, а за 400 мл — 2,30 євро (2,75 євро — за воду з лимоном).

Раніше французький McDonald’s продавав лише бутильовану воду від Evian і Badoit, яку, за контрактом, ресторанам постачала компанія Danone.

McDonald’s запевняє, що в такий спосіб намагається зменшити кількість пластикових відходів. За статистикою, у ресторанах мережі у Франції в середньому купують 75 млн пляшок води, що становить 1000 тонн пластику.

Проте один із працівників місцевого ресторану швидкого харчування написав у Twitter, що в стаканчики розливають звичайну воду з-під крана, яка пройшла через кілька фільтрів. Чоловік назвав це чи не найбільшою аферою століття.

Французьке видання France Info підтвердило цю інформацію, знявши на приховану камеру одного з працівників McDonald’s. Обурює те, що вартість водопровідної води в Парижі становить 0,003 євро за літр, а в McDonald’s — до 7 євро за літр.

Мережа ресторанів заявляє, що така вода — чиста й ретельно відфільтрована, а 90% клієнтів McDonald’s задоволені нею.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень