fbpx
Кейси

Маски — новий чорний. 9 рішень від українських брендів на час пандемії

З авторськими принтами, розмальовані вручну та з традиційною вишивкою
Чабан Валерія, 25.03.2020

У зв’язку зі спалахом коронавірусу багато світових брендів додали до свого асортименту захисні маски для обличчя та антисептики. Зокрема, Louis Vuitton почав випускати безкоштовні антисептичні гелі для лікарень.

І хоча ВООЗ наголошує, що для здорової людини маски — не панацея, попит настільки великий, що в аптеках їх годі знайти.

Ми зібрали 9 кейсів, у яких українські бренди врахували потреби людей і додали маски до свого асортименту. Розповідаємо, що із цього вийшло.


Hoyra Studio

Львівська студія авторського одягу Hoyra Studio спеціалізується на одязі із сучасною етновишивкою. З початком спалаху коронавірусу бренд почав виробляти маски для обличчя з українськими орнаментами.

Вони стали настільки популярними, що працівники студії не встигають відповідати всім покупцям одразу — не вистачає часу та сил. Маски не мають фіксованої ціни, адже, за словами засновниці, бренд шиє їх не для комерції. Кожен платить скільки вважає за потрібне, спираючись на власні можливості, а всі кошти йдуть на оплату роботи команди, яка шиє маски.

У такий спосіб засновниця Hoyra Studio хоче підтримати українців у непростий час.


Bobkova

Бренд одягу Bobkova, що належить українській дизайнерці Крістіні Бобковій, відомий не лише в Україні, а й поза її межами.

Нещодавно компанія розробила багаторазові захисні маски для обличчя з мінімалістичним дизайном. Матеріал, з якого їх шиють, зберігає захисні властивості протягом двох місяців щоденного використання.

Бренд бере участь у благодійній акції від фонду “Старенькі” та безплатно відправляє кожну третю маску пенсіонерам. Так Bobkova намагається підтримати людей, які входять до групи ризику. Ціна виробу становить 220 грн.


Vidana

Бренд жіночого одягу Vidana креативно відреагував на пандемію, створивши пост в Instagram з вишитою “маскою” на обличчі.

За словами засновниці бренду, вона використала манжет зі своєї колекції та заради фото переробила його на маску. Такий виріб навряд буде практичним чи захистить від вірусу, але має гарний вигляд на фото в соціальних мережах та привертає увагу.

Таким чином, на час карантину вишиті манжети отримали “друге життя”.

Варто зазначити, що до кожного замовлення Vidana додає комплект зі звичайних марлевих масок.


FORMA.THEBRAND

Інтернет-магазин одягу FORMA.THEBRAND тепер виробляє маски з неопрену зі змінними фільтрами. Захисна маска йде в подарунок до кожного замовлення. Також під час карантину бренд пропонує своїм клієнтам безплатну доставку до дверей.

«Подібний прояв можна сприйняти по-різному і, НАЙІМОВІРНІШЕ, його вважатимуть просто “хайпом”, але це мій спосіб говорити з людьми. Це моя спроба звернути увагу суспільства на проблему усвідомленості, ставлення до власної безпеки та безпеки тих, хто поруч»,  каже засновниця бренду Наталія Решетнікова.


@marrylland

Не бренд, але хороший спосіб привернути увагу до своєї творчості. Дівчина з Києва кастомізує одяг, взуття та сумки незвичайними ілюстраціями та ділиться ними в Instagram-акаунті.

Тепер на сторінці з’явилися маски з яскравими малюнками та написами, які майстриня може розмалювати вручну за вашими побажаннями й дизайном. Маска коштує 220 гривень.


Lace up

Бренд білизни Lace up під час карантину почав шити багаторазові маски з органічної бавовни, оснащені медичними вкладками.

Кожну п’яту маску обіцяють передавати лікарям, пенсіонерам, працівникам пошти та малозабезпеченим сім’ям. Також до кожного замовлення білизни тепер додають одну захисну маску.


TD 25

“Якщо носити маски, то тільки гарні”, закликає одеський бренд одягу TD 25. Магазин відгукнувся на щораз вищий попит і створив маски з різними принтами.

Для пошиття використовують спеціальну медичну тканину та ситець, тому маски є не просто аксесуаром. У своєму Instagram-акаунті бренд наголошує на тому, що жодна маска не забезпечить 100% захист. Тому найкращим методом убезпечити себе від хвороби залишається самоізоляція.


AnnaSun

Цей бренд жіночих аксесуарів наголошує, що рішення додати маски в асортимент було не комерційним, а спробою зробити соціальний проєкт.

Маски шиють з льону та змінних марлевих вкладишів. Коштують вони всього 59 грн.

“Якщо ви знаєте малозабезпечених людей, особливо літніх, обов’язково зв’яжіться з нами, і ми передамо їм пов’язки безкоштовно”,  пише засновниця бренду у Facebook-акаунті магазину.


Bevza

Українська дизайнерка Світлана Бевза пішла трохи далі й вирішила шити комбінезони для лікарів.

Спецодяг виготовляють безкоштовно, щоб допомогти тим, хто перебуває у найбільшій групі ризику.

Засновниця бренду записала відеоповідомлення в Instagram. Вона сказала, що вважає своїм обов’язком зробити такий внесок у боротьбу з хворобою і закликала людей залишатися вдома.

Раніше ми писали про те, як коронавірус вплинув на роботу брендів.

Читайте також у рубриці Кейси
КЕЙС: нова рекламна кампанія Третьої окремої штурмової бригади
Реакції на образи у стилі pin-up
/ Рекламний бліц з Тонею Кондаковою
Креативна директорка про рекламні кейси, які навчають, змушують плакати та сміятися
Як українські бренди зберігають і переосмислюють культурну спадщину
Брошка-нагорода з титану до Дня пам’яті жертв Бабиного Яру, візерунки старовинних рушників на одязі та колекція, натхнена українськими мозаїками
/ Єрболат Бекбау: як будувати маркетинг і спільноту в медіа
Про маркетологів та редакцію, довіру і гроші — на прикладі Kyiv Independent
Чому українці волонтерять та донатять: дослідження фонду КОLO
В опитуванні взяли участь респонденти із 42 країн світу
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень