fbpx
Slow news

MacPaw відкриє музей Apple у Києві

Колекція налічує понад 300 продуктів Apple
Альтман Дарина, 18.05.2021

Українська ІТ-компанія MacPaw анонсує відкриття музею Apple у Києві.

Інтерактивний музей розповість відвідувачам історію компанії Apple та продемонструє еволюцію технологій. Офіційне відкриття для широкого загалу відбудеться незабаром у Києві.

MacPaw Space — це новий проєкт MacPaw. Простір має на меті стати платформою, де люди зможуть ділитися ідеями та залучатися підтримкою однодумців, щоб утілити задумане в життя.

Окрім нового музею Apple, у MacPaw Space будуть проходити зустрічі, лекції, майстер-класи та воркшопи. Гості музею зможуть також відвідати екскурсію онлайн.

У 2017 році MacPaw анонсувала відкриття музею вінтажних Mac-комп’ютерів у своєму офісі. На той час колекція налічувала близько 70 експонатів, які компанія купила на аукціоні в легендарного сервісного центру Tekserve в Нью-Йорку. Згодом компанія MacPaw придбала унікальний набір техніки Apple у приватного польського колекціонера, значно збільшивши колекцію. Зараз вона налічує 323 експонати, частина яких буде представлена у новому просторі компанії — MacPaw Space.

Серед особливих екземплярів колекції: Macintosh 128k з підписом Стіва Возняка, Macintosh Portable, перший портативний комп’ютер Apple вагою понад 7 кг, iBook Clamshell — перший комп’ютер з мережевою картою AirPort, який уперше забезпечив масовий бездротовий доступ до Інтернету.

“Компанія Apple надихнула мільйони людей своїм унікальним і прогресивним підходом до дизайну продуктів. Деякі з них є справжніми витворами мистецтва. Ми щасливі, що маємо змогу представити ці культові експонати всім прихильникам Apple і не тільки. 

Коли ми придбали нашу першу колекцію Mac-комп’ютерів, то не могли зробити її загальнодоступною, тоді як кількість запитів на екскурсію постійно зростала. Тому це чудова новина, що скоро музей буде відкритий для всіх”, – коментує Олександр Косован, CEO і засновник MacPaw.

Над концепцією музею працювала Photinus studio, відома своїми проєктами для Національного художнього музею України, ООН та інтерактивної виставки Ukrаine WOW. Над дизайном простору MacPaw Space працює студія Baraban Architecture Crew.

Читайте також у рубриці Slow news
Укрзалізниця запустила потяг «Жовта стрічка»
У такий спосіб хочуть підтримати українців, які чинять спротив на тимчасово окупованих росіянами територіях
У Берліні презентували відеоролик про українські молодіжні проєкти
У ньому розповіли про залучення молоді до відновлення та планування сучасних міст України
Boy sober – у тіктоці шириться новий тренд
Його суть полягає у відмові жінок від застосунків для знайомств
Творці «Мавки» та режисер Антоніо Лукіч випустять мультфільм «Наша файта»
Комедійна стрічка розповість історію працівника заправки
Starbucks створить власну кіностудію
Вона висвітлюватиме історії молодих митців та новаторів
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень