fbpx
Slow news

Лондонський музей одягнув тиранозавра Рекса в різдвяний светр

Він зроблений із переробленої вовни та пластикових пляшок
Мачулка Ангеліна, 07.12.2021

Музей природознавства в Лондоні одягнув свого аніматронного тиранозавра Рекса в різдвяний светр.

Трикотажний джемпер виготовила компанія British Christmas Jumpers. Раніше вона випускала светри для Еда Ширана та парламенту Британії. До того ж музей обрав цю фірму, тому що їхні джемпери виготовлють безпосередньо у Британії та з переробленої пряжі й пластикових пляшок.

Директор виробництва Снахал Патель сказав, що светр для динозавра був найбільшою роботою компанії на сьогодні, і на його створення знадобилося 100 годин — він у 12 разів важчий за звичайний светр.

“Ми ніколи не робили нічого подібного. Мій тато ніколи не робив нічого подібного, хоч він працює в цьому бізнесі від 35 до 40 років”, — говорить про роботу Снахал Патель.

Карла Трежер, працівниця музею, сказала, що вони хотіли зробити щось веселе, щоб заохотити людей повернутися до закладу після важкого року.

“Це був дійсно дуже складний рік для спадщини і визначних пам’яток, і ми хотіли зробити щось, що викликало б інтерес”, — говорить Трежер.

Такі самі джемпери звичайного розміру продаватимуть у музейній крамниці, а усі виручені кошти підуть на підтримку самого музею та його дослідження. 

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень