fbpx
Slow news

LEGO припинить розділяти іграшки на «дівочі» і «хлоп‘ячі»

Щоб боротися з гендерною упередженістю
Ольга Сакали, 11.10.2021

Компанія LEGO робитиме продукцію більш інклюзивною та не обмеженою гендерними стереотипами.

Таке рішення ухвалили після дослідження Інституту Джини Девіс на замовлення компанії. Тепер на іграшках не буде позначок “для хлопчиків” і “для дівчаток”, а на сайті продукцію поділять за захопленнями. Так LEGO прагне, щоб продукція компанії була вільною від гендерних упереджень і доступною для всіх.

Дослідження присвячене Міжнародному дню дівчаток та випуску нової кампанії LEGO Ready for Girls. Воно показує, що дівчата менше за хлопців схильні до гендерних упереджень. Так, вони впевненіше граються з різними іграшками та є відкритішими для них, тоді як 71% хлопців боїться глузування через гру з “іграшками для дівчаток”. Також вони більше схильні маркувати заняття на “хлопчачі” і “дівчачі”.

“Переваги творчої гри, такі як укріплення впевненості, творчі здібності та комунікативні навички, відчуваються всіма дітьми, проте ми все ще зіштовхуємося з віковими стереотипами, коли заняття підходять тільки для певної статі. У LEGO Group ми знаємо, що повинні відіграти свою роль у виправленні цього, і ця кампанія — одна з декількох ініціатив, які ми реалізуємо для підвищення обізнаності про цю проблему й забезпечення максимальної залученості в гру LEGO. Всі діти повинні мати можливість розкрити свій справжній творчий потенціал”, — розповідає про кампанію директорка з продуктів і маркетингу LEGO Джулія Голдин.

У дослідженні опитали 7000 батьків і дітей віком від 6 до 14 років з різних країн. 85% опитаних батьків уявляють чоловіків, коли йдеться про вчених і спортсменів, і 89% асоціюють професію інженера з чоловіками. Діти поділяють ці погляди, проте дівчата частіше розглядають ширший спектр професій як для чоловіків, так і для жінок.

Читайте також у рубриці Slow news
В інстаграмі з’явились тимчасові коментарі
Їх можна залишати на дописах і рилзах
В Австралії McDonald’s створив чоботи у вигляді Чикен МакНагетс
Їх подарують найпалкішим шанувальникам цієї страви
У поїздах Укрзалізниці можна скуштувати «бойовий чай»
У такий спосіб збирають кошти на кейсеваки для українських військових
У Києві можна здати російські книжки на перероблення
Ініціативу започаткували книгарня «Сенс на Хрещатику» та ГО «Україна без сміття»
Армія TV презентувала документальний фільм «ЕТОС» про Сили спеціальних операцій ЗСУ
У першому епізоді показали філософію, цінності та мотивацію українських воїнів
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень