fbpx
Slow news

LEGO припинить розділяти іграшки на «дівочі» і «хлоп‘ячі»

Щоб боротися з гендерною упередженістю
Ольга Сакали, 11.10.2021

Компанія LEGO робитиме продукцію більш інклюзивною та не обмеженою гендерними стереотипами.

Таке рішення ухвалили після дослідження Інституту Джини Девіс на замовлення компанії. Тепер на іграшках не буде позначок “для хлопчиків” і “для дівчаток”, а на сайті продукцію поділять за захопленнями. Так LEGO прагне, щоб продукція компанії була вільною від гендерних упереджень і доступною для всіх.

Дослідження присвячене Міжнародному дню дівчаток та випуску нової кампанії LEGO Ready for Girls. Воно показує, що дівчата менше за хлопців схильні до гендерних упереджень. Так, вони впевненіше граються з різними іграшками та є відкритішими для них, тоді як 71% хлопців боїться глузування через гру з “іграшками для дівчаток”. Також вони більше схильні маркувати заняття на “хлопчачі” і “дівчачі”.

“Переваги творчої гри, такі як укріплення впевненості, творчі здібності та комунікативні навички, відчуваються всіма дітьми, проте ми все ще зіштовхуємося з віковими стереотипами, коли заняття підходять тільки для певної статі. У LEGO Group ми знаємо, що повинні відіграти свою роль у виправленні цього, і ця кампанія — одна з декількох ініціатив, які ми реалізуємо для підвищення обізнаності про цю проблему й забезпечення максимальної залученості в гру LEGO. Всі діти повинні мати можливість розкрити свій справжній творчий потенціал”, — розповідає про кампанію директорка з продуктів і маркетингу LEGO Джулія Голдин.

У дослідженні опитали 7000 батьків і дітей віком від 6 до 14 років з різних країн. 85% опитаних батьків уявляють чоловіків, коли йдеться про вчених і спортсменів, і 89% асоціюють професію інженера з чоловіками. Діти поділяють ці погляди, проте дівчата частіше розглядають ширший спектр професій як для чоловіків, так і для жінок.

Читайте також у рубриці Slow news
Промо
В Україні створили англомовний кемп для дорослих
Ukraїner створив ютуб-проєкт на військову тематику
У ньому розповідатимуть про українських ветеранів та їх адаптацію до цивільного життя
MEGOGO розпочинає прийом заявок на щорічну аудіопремію для подкастерів «Слушно»
Мета — зібрати найактуальніші подкасти й стимулювати їх розвиток від виробництва до дистрибуції
Проєкт Deocоupage в колаборацї з митцями випустив колекційне вино
Їхня мета — зібрати кошти для реабілітації українських військових
Проєкт «Викрадене мистецтво…» оживив ще одну картину, вкрадену росіянами з Херсонського музею
На полотні художника Миколи Писанка зображені кавуни
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень