fbpx
Slow news

Леброн Джеймс озвучив новий рекламний ролик Nike

Це частина кампанії You Can’t Stop Sport, покликаної мотивувати людей під час пандемії
Данилюк Даяна, 26.05.2020

Американський баскетболіст Леброн Джеймс озвучив новий рекламний ролик Never Too Far Down у вигляді нарізки про невдалі моменти в кар’єрі спортсменів. 

Закадровий голос розповідає історії повернення у спорт таких атлетів світового класу, як Серена Вільямс, Тайгер Вудс, Рафаель Надал, Кріштіану Роналду. 

«Нас усіх недооцінювали і вважали нездатними здобути перемогу. У такі моменти здавалося, що всьому настав кінець. Але коли нового шансу вже немає, ти якимось чином знаходиш останні сили, щоб продовжувати боротися», — говорить на початку відео Леброн.

На прикладах спортсменів бренд показує, що наскільки сильно пандемія не змінила б наше життя, завжди є шанс на повернення.

«Сьогодні ми змагаємося за щось більше, ніж перемога чи чемпіонат. І якщо ми й можемо навчитися чогось зі спорту — то це можливості повернутися, незважаючи на те, як далеко ми перебуваємо зараз.»

Nike додав, що ролик є частиною кампанії You Can’t Stop Sport, яку бренд розпочав ще в березні 2020 року, щоб мотивувати людей під час пандемії. 

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень