fbpx
Slow news

“Китайський”, “Тайський” і “Японський привіти” обнесли будівельним парканом

Щоб показати насправді страшні події перед Геловіном
Мачулка Ангеліна, 28.10.2021

Ресторани “Привітів” обнесли будівельним парканом — так власники закладів хочуть звернути увагу на проблему хаотичної забудови Києва.

У межах акції “Скелети — це не страшно” ресторатори Даша та Міша Кацуріни не стали прикрашати свої заклади гарбузами, привидами та іншими атрибутами Геловіну. Натомість вони об’єдналися з організацією “Мапа Реновації” та обнесли “Китайський”, “Тайський” і “Японський привіт” будівельним парканом.

“Замість того щоб прикрашати фасади наших ресторанів на Геловін нестрашними скелетами, ми хочемо привернути увагу до по-справжньому страшних явищ. Нещодавно ми були на мітингу на підтримку ”Квітів України” та дізналися, що прямо зараз у Києві під загрозою знесення (через комерційну забудову) перебувають десятки історичних будівель, які визначають вигляд нашого міста та мають цінність”, — говорять Даша й Міша Кацуріни.

“Мапа Реновації” та мережа “Привітів” хоче привернути увагу до цінної архітектури Києва, яка перебуває під ризиком знесення: павільйон ”Квіти України”, садиба Дмитрієва та садиба Барбана.

У межах колаборації “Привіти” та “Мапа Реновації” запустили збір коштів для оплати юридичної підтримки захисту історичних будівель Києва, долучитися до якого може кожен.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень