fbpx
Slow news

Куншт та Goethe-Institut запускають акселератор проєктів з протидії дезінформації

30 учасників зможуть отримати до 6300 євро на реалізацію своїх ідей
Бондар Каріна, 08.08.2023

Науково-популярне медіа “Куншт” спільно з Goethe-Institut в Україні запускають акселератор проєктів із протидії дезінформації — MEDIENGEIST 2.0.

У межах проєкту 30 учасників зможуть отримати до 6300 євро на реалізацію своїх ідей: кампаній у соціальних мережах, мистецьких проєктів, YouTube-шоу чи створення іншого медійного продукту.

Що потрібно, аби потрапити на майстерню:

 Мати цікаву ідею, що допомагатиме доносити правду й розвивати громадянське суспільство.

 Бажано мати досвід роботи з темою протидії дезінформації.

 Мати змогу виділити щонайменше 6 годин на тиждень під час етапу “Навчання” та щонайменше 15 годин на тиждень під час етапу “Створення та запуск”.

 Мати змогу охопити велику аудиторію.

До ініціативи запрошують блогерів та блогерок з TikTok та YouTube, активістів та активісток, журналістів і журналісток, митців і мисткинь, засновників та засновниць технологічних стартапів.

Аплікантам важливо працювати з темами медіаграмотності, протидії фейкам, або/та у сфері розвитку громадянського суспільства за допомогою цифрових технологій. Перевагою буде вміння взаємодіяти з великими аудиторіями.

“Уже вдруге Goethe-Institut в Україні разом з науково-популярним медіа Куншт запускають набір креативних рішень для протидії російській дезінформації, які будуть підтримані грошима й експертизою. Минулого року з акселератора Mediengeist виросло 30 ініціатив, найпомітніші з яких — національна освітня гра від НотаЄнота та фактчекерки Альони Романюк, інтерактивний меморіал “Лінгвоцид” від Валентини Мержиєвської, просвітницькі соціальні кампанії від Vitsche Berlin, Youtube-шоу з послами від команди Kyiv Not Kiev, та аудіоп’єса від головної режисерки Театру драми і комедії на лівому березі Тамари Трунової. У другій хвилі акселератора ми фокусуватимемося на тому, щоб охопити якнайбільше українців, щоб вирватися за фейсбучну бульбашку та дістати до тих, до кого ми ще не зверталися”, — коментує співзасновник видання “Куншт” Кирило Безкоровайний.

Подати заявку можна за цим посиланням до 28 серпня.

Читай також: Як робити цікавий контент про науку: історія науково-популярного медіа “Куншт”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень