fbpx
Кейси

Креативні ролики на тему війни Росії проти України 

Або як креативні агенції та українці реагують на війну
Данилюк Даяна, 07.03.2022

Війна йде на всіх фронтах, зокрема на інформаційному. Креативні агенції та команди створюють відео про те, що насправді відбувається в Україні. Одна із цілей – розплющити очі росіянам та закликати їх виходити на мітинги. Інша – мотивувати країни Заходу прокинутися та впроваджувати ще жорсткіші санкції проти Росії.

Також є позитивні ролики, які показують нескореність українців. Ці відео підіймають наш бойовий дух та змушують пишатися своїм народом ще сильніше.


Banda

Креативна агенція створила ролик про те, якою є Україна під час повномасштабної війни з Росією. Про наших людей, які ховаються в метро, військових, Президента, зруйновані житлові будинки та міста.

“Україна зараз. Це не про слова, а дії. Про людей, які готові до дій. Україна зараз – це про кожного з нас”.


Fedoriv

Креатори мали на меті показати росіянам, що відбувається в Україні. Заявити, що на нашій землі справжня війна, а не воєнна спецоперація. Що палають не тільки військові об’єкти, а житлові будинки, що Путін ліквідує не “неонацистів”, а маленьких дітей та інших невинних людей.

Інше відео показує, що війна знищує не тільки українців, а й російських військових. За перші три дні війни їх загинуло 4 тис. Ця кількість щоденно зростає і зростатиме, якщо російські матері не схаменуться й не почнуть запитувати, де їхні сини.


WAW: War Against War

Українські креативники, журналісти, режисери та піарники об’єдналися та створили інформаційний полк — WAW: War Against War. Вони створюють контент та просять його максимально розповсюджувати на своїх ресурсах. ⠀

Один з відомих роликів уже розлетівся соцмережами. У ньому показана незламність та безстрашність українців. Після перегляду не виникає і сумніву — український народ не перемогти!


“Креативні Сили України”

Спільнота об’єднує творчих людей, — усі вони створюють креативи, відео, статті та інші необхідні матеріали для ЗМІ й таргету, щоб поширювати правдиву інформацію про Україну.

Одне з відео закликає не вірити провокаціям РФ, що нібито Україна програє війну, а наш Президент говорить про капітуляцію. Ми українці, і ми не капітулюємо. Кожен залишається на своєму місці й робить все можливе для захисту своєї землі. Не вірте фейкам.


Богдан Маглич

Фотограф Богдан Маглич створив відео з неймовірними кадрами України. На них Софія Київська, мости, ліси, гори, поле із соняхами. Хлопець показує красу нашої землі й пишається тим, що він українець.


Микита Лиськов

Режисер із Дніпра Микита Лиськов, автор найтитулованішої української анімації “Кохання”, запустив флешмоб.

У цьому ролику аніматори з усього світу показують можливі варіанти смерті Путіна.

Текст: Даша Чиж 

Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень