fbpx
Slow news

Кінопоказ «Мої думки тихі» у дворі київського житлового комплексу

Пересувний кінотеатр від “Планети кіно” та Kyivstar
Данилюк Даяна, 13.05.2020

Мережа кінотеатрів “Планета кіно” спільно з телекомунікаційною компанією Kyivstar та івент-агентством Plombir Event провели кінопоказ у дворі одного з київських житлових комплексів. 

Українську стрічку “Мої думки тихі” транслювали в ЖК “Левада”. Глядачі дивилися кіно на мобільному світлодіодному екрані пересувного кінотеатру, а звук транслювався через радіохвилі. 

Дмитро Деркач, співзасновник «Планета кіно»

Ідею з кінопоказом у житловому комплексі мені надіслав Дмитро Логінов із креативного агентства Michurin. Проте в нас не було грошей для її реалізації. За декілька днів, цілком незалежно та паралельно, цю саму ідею запропонувало івент-агентство Plombir. Вони взяли на себе всі організаційні питання та знайшли спонсора, який покрив витрати на проведення такого показу. 

Для “Планети кіно” дуже важливо залишатися в інформаційному полі наших клієнтів, підтримувати знання про бренд, нагадувати про себе. Зазвичай, у нас щотижня виходять нові фільми, тож завжди є новини. А ось під час карантину доводиться самостійно генерувати інфоприводи, аби про нас не забували. 

Уже в перший день карантину ми почали думати, які сервіси та продукти можна запустити, щоб отримувати хоч якийсь дохід.

У нас є кіноресторани RE’LUX, і ми раніше вже працювали з доставкою Glovo. З огляду на це, спробували два тижні попрацювати у форматі доставки й самовивозу. Оскільки замовлень було дуже мало й ми працювали в мінус, довелося повністю закрити ресторани.

Ще в кінці 2019 року ми запустили наш бренд попкорну Pumpidup, який продається в мережах супермаркетів Novus, Metro та WineTime, а також на Rozetka. Зараз намагаємося запустити продаж у різних онлайн-маркетплейсах: Raketa, Glovo, EatEasy. Також хочемо зайти в максимальну кількість точок продажу: супермаркети, магазини, АЗС, кіоски.

Під час карантину продажі нашого попкорну зростають — на Rozetka замовлення збільшилися в кілька разів. Для нас це новий напрям, ми тільки почали заходити в сегмент FMCG. Оскільки за вхід на полицю або за маркетинг у цих точках потрібно платити, то прибутку від цього напряму поки немає. Але ми працюємо на майбутнє, плануємо активно розвивати наш Pumpidup.

Ще одна активність і продукт, який ми запустили — спеціальний “кризовий” сертифікат. Дехто називає їх ф’ючерсами в кіно. Ми зараз продаємо сертифікат за 100 гривень, який у майбутньому можна буде обміняти на будь-який квиток в кіно, без обмежень технологій або типу місць у кінозалах. Це дає нам невеличкий потічок доходів. Звісно, не є порятунком, але хоча б на якийсь час підтримує можливість виплачувати зарплати працівникам.

Утім, найбільший ефект від цієї ініціативи — моральна підтримка, яку ми отримали від наших клієнтів. Цей величезний прояв любові клієнтів допомагає нашому колективу переживати кризу в позитивнішому настрої.

Крім цього, я вже кілька років намагаюся розвивати особистий бренд. Виступаю на різних конференціях та семінарах, хоч і не надто системно. Я розумію, що це додатковий канал реклами для “Планети кіно”, тому й докладаю зусиль.

Читайте також у рубриці Slow news
У Луцьку відкриють заклад у форматі Urban Space з крамницею українських виробів
80% чистого прибутку йтиме на підтримку громадських проєктів
В Україні стартує освітній проєкт «В пошуках ідентичності»
Створять дискусійну платформу на основі спільного розуміння минулого, ідей та цінностей
twid провела редизайн американської медичної платформи DocGo
Агенція зробила сайт компанії, щоб було зручно користуватися чотирьом аудиторіям
Українські ювеліри вперше представлені на міжнародній виставці HANDWERK & DESIGN в Мюнхені
Проєкт «Сміливі жити» присвячено силі українського народу в умовах війни
Фінансова платформа Neon Money Club створила дейтинг-застосунок не для бідних
Тих, хто не пройшов відбір, відправляють на курси фінансової грамотності.
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень