fbpx
Slow news

Кінопоказ «Мої думки тихі» у дворі київського житлового комплексу

Пересувний кінотеатр від “Планети кіно” та Kyivstar
Данилюк Даяна, 13.05.2020

Мережа кінотеатрів “Планета кіно” спільно з телекомунікаційною компанією Kyivstar та івент-агентством Plombir Event провели кінопоказ у дворі одного з київських житлових комплексів. 

Українську стрічку “Мої думки тихі” транслювали в ЖК “Левада”. Глядачі дивилися кіно на мобільному світлодіодному екрані пересувного кінотеатру, а звук транслювався через радіохвилі. 

Дмитро Деркач, співзасновник «Планета кіно»

Ідею з кінопоказом у житловому комплексі мені надіслав Дмитро Логінов із креативного агентства Michurin. Проте в нас не було грошей для її реалізації. За декілька днів, цілком незалежно та паралельно, цю саму ідею запропонувало івент-агентство Plombir. Вони взяли на себе всі організаційні питання та знайшли спонсора, який покрив витрати на проведення такого показу. 

Для “Планети кіно” дуже важливо залишатися в інформаційному полі наших клієнтів, підтримувати знання про бренд, нагадувати про себе. Зазвичай, у нас щотижня виходять нові фільми, тож завжди є новини. А ось під час карантину доводиться самостійно генерувати інфоприводи, аби про нас не забували. 

Уже в перший день карантину ми почали думати, які сервіси та продукти можна запустити, щоб отримувати хоч якийсь дохід.

У нас є кіноресторани RE’LUX, і ми раніше вже працювали з доставкою Glovo. З огляду на це, спробували два тижні попрацювати у форматі доставки й самовивозу. Оскільки замовлень було дуже мало й ми працювали в мінус, довелося повністю закрити ресторани.

Ще в кінці 2019 року ми запустили наш бренд попкорну Pumpidup, який продається в мережах супермаркетів Novus, Metro та WineTime, а також на Rozetka. Зараз намагаємося запустити продаж у різних онлайн-маркетплейсах: Raketa, Glovo, EatEasy. Також хочемо зайти в максимальну кількість точок продажу: супермаркети, магазини, АЗС, кіоски.

Під час карантину продажі нашого попкорну зростають — на Rozetka замовлення збільшилися в кілька разів. Для нас це новий напрям, ми тільки почали заходити в сегмент FMCG. Оскільки за вхід на полицю або за маркетинг у цих точках потрібно платити, то прибутку від цього напряму поки немає. Але ми працюємо на майбутнє, плануємо активно розвивати наш Pumpidup.

Ще одна активність і продукт, який ми запустили — спеціальний “кризовий” сертифікат. Дехто називає їх ф’ючерсами в кіно. Ми зараз продаємо сертифікат за 100 гривень, який у майбутньому можна буде обміняти на будь-який квиток в кіно, без обмежень технологій або типу місць у кінозалах. Це дає нам невеличкий потічок доходів. Звісно, не є порятунком, але хоча б на якийсь час підтримує можливість виплачувати зарплати працівникам.

Утім, найбільший ефект від цієї ініціативи — моральна підтримка, яку ми отримали від наших клієнтів. Цей величезний прояв любові клієнтів допомагає нашому колективу переживати кризу в позитивнішому настрої.

Крім цього, я вже кілька років намагаюся розвивати особистий бренд. Виступаю на різних конференціях та семінарах, хоч і не надто системно. Я розумію, що це додатковий канал реклами для “Планети кіно”, тому й докладаю зусиль.

Читайте також у рубриці Slow news
Товарні знаки Coca-Cola знову зареєстровані в рф
Компанія виправдовується можливою втратою прав на свої ключові бренди
Назвали переможців конкурсу постерів до Дня донора крові
Темою ARTDONATION 2024 став заклик до піклування «Турбота починається з себе»
Instagram додасть ШІ-версії користувачів, а WhatsApp розширить можливості відеодзвінків
Дайджест оновлень популярних застосунків
LinkedIn розширює функції штучного інтелекту для пошуку роботи
ШІ адаптує резюме та напише супровідний лист
З’явився подкаст «9 місяців потому» з Катею Бльосткою
У ньому блогерка спілкується з гостями про материнство та здоров’я сім’ї
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень