fbpx
Slow news

“Каннські леви” заборонили подачу заявок і участь російських делегатів

А також безкоштовно приймуть українських делегатів
Мар'яна Хемій, 04.03.2022

Таке рішення “Каннські леви” прийняли через вторгнення росії в Україну. Організатори повідомили, що приймуть усіх українських делегатів безкоштовно та забезпечать повне відшкодування коштів українським агентствам за подані нагороди.

У своїй заяві компанія Ascential, власниця фестивалю, заявила: “Незважаючи на наше бажання відзначати творчість звідусіль, ми прийняли рішення не приймати заявки чи делегації від російських організацій на Cannes Lions або пов’язані з ними програми нагород”.

Тижневий захід залучає тисячі брендів, агентств, маркетологів та креативних людей з усього світу. Його повернення дуже очікували після дворічної перерви через пандемію коронавірусу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: розповідаємо про “Каннських левів”

Квиток на Міжнародний фестиваль креативності коштує від 3675 євро за базовий вхід на тиждень до 9195 євро за платиновий. Заявка на нагороду може коштувати від 610 євро до 2325 євро залежно від категорії. Організатори в Каннах повідомили, що приймуть усіх українських делегатів безкоштовно та забезпечать повне відшкодування коштів українським агентствам за подані нагороди, якщо це буде потрібно.

Компанія також зробить “значну пожертву” благодійним організаціям, які працюють у регіоні. “Наші думки звертаються до народу України та інших постраждалих членів громади у цей надзвичайно важкий час”, — зазначають організатори.

Джерело: mmr.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Креатив, реклама і для чого українцям “Каннські леви”

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень