fbpx
Slow news

Канадська компанія створила ролик про робоче вигорання рекламників

І в ньому співає пісню солоний крекер
Мачулка Ангеліна, 12.10.2021

Канадська компанія Nabs, яка надає ресурси для фахівців з маркетингу, випустила ролик і пісню, присвячену робочому вигоранню рекламістів.

Ролик створили на честь Всесвітнього дня психічного здоров’я 10 жовтня спеціально для працівників сфери реклами: за статистикою 2020 року, 73% маркетологів, які працюють удома, повідомили про вигорання, намагаючись зберегти свій стандартний робочий процес за сторонніх обставин. Це зробило рекламну індустрію другим, за рівнем стресу, професійним середовищем після технологічного.

Щоб у веселий спосіб попередити рекламників про загрозу робочого вигорання, компанія Nabs створила відео, у якому солоний крекер співає своїй перевантаженій роботою власниці-рекламістці пісню про загрозу вигорання під назвою This Job Will Break You If You Let It (“Ця робота вб’є тебе, якщо ти це дозволиш”).

“Ми сподіваємось, що ця кампанія заохочує людей у ​​галузі — з усіма рівнями трудового стажу — вчасно розпізнавати ознаки психічного вигорання та страждань та скористатися багатьма послугами та ресурсами, які є у Nabs. Ніхто не повинен проходити через це один”, — говорить Марк Невес, директор компанії.

Ба більше, пісня This Job Will Break You If You Let It уже доступна у Spotify з 11 жовтня.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень