fbpx
Slow news

Johnnie Walker продаватиме своє віскі в паперовому пакованні з наступного року

Для цього створять нову компанію Pulpex Ltd
Данилюк Даяна, 14.07.2020

Віскі бренду Johnnie Walker випускатимуть у паперових пляшках з початку 2021 року. Про це заявив найбільший у світі виробник спиртних напоїв Diageo Plc, якому належить бренд.

Так компанія активізує зусилля щодо боротьби з пластиковими відходами.

Для виготовлення нової пляшки Diageo у партнерстві з Pilot Lite створять компанію Pulpex Ltd, яка також вироблятиме паковання для Unilever і PepsiCo.  

Паперове паковання Johnnie Walker виготовлятимуть ​​з деревної целюлози, яка відповідає стандартам харчових продуктів і повністю підлягає переробленню. За словами представників Diageo, упаковка не міститиме пластикового покриття всередині.

Компанія Diageo, яка також виробляє пиво Guinness і горілку Smirnoff, заявила, що в загальному обсязі їхньої продукції міститься менше 5% пластику. Разом з компаніями Unilever та PepsiCo вона поставила ціль зменшити використання пластику в пакованні та наростити переробку в межах програми Цілей сталого розвитку ООН до 2025 року. 

Компанії, що займаються споживчими товарами, піддаються підвищеному контролю за кількістю пластику в пакованнях. Наприклад, у 2018 році в Європі було використано 8,2 мільйона тонн пластику для упаковки продуктів харчування та напоїв, зазначають аналітики ING.

Раніше ми розповідали про комунікацію алкогольних брендів та їхні рекламні кампанії.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень