fbpx
Slow news

Instagram остаточно видалив зі своєї платформи акаунт Pornhub

Pornhub натомість розкритикував соцмережу за особливе ставлення до фото селебріті
Мачулка Ангеліна, 01.10.2022

Instagram назавжди видалив зі своєї платформи акаунт Pornhub.

Соцмережа ухвалила таке рішення після того, як на початку вересня вкотре заблокувала сторінку Pornhub. Команда порносайту думала, що це тимчасово, бо раніше таке вже траплялось.

Проте цього разу Instagram заявив, що акаунт Pornhub неодноразово порушував правила соцмережі щодо оголеного тіла, вмісту для дорослих і сексуальних домагань. Проте конкретних прикладів ніхто не навів.

У відповідь Pornhub опублікував відкритого листа у Twitter, назвавши цей крок несправедливим і вимагаючи від Meta чітких пояснень, чому його акаунт, як і облікові записи інших творців контенту для дорослих, неодноразово видаляли. Цей лист підписали 63 активісти, виконавці, моделі та працівники секс-індустрії.

Pornhub заявив, що Instagram обмежує права й так уже маргіналізованих людей, проте не змушує дотримуватися таких самих правил селебріті. Як приклад представники порносайту навели нещодавні фотографії Кім Кардаш’ян для обкладинки журналу Interview, де видно “повністю голу дупу” моделі. Водночас Pornhub, за його переконанням, постив матеріали рейтингу PG-13.

“Позбавлення нас можливості просувати наші бренди й розвивати наш бізнес, одночасно постійно стираючи, замовчуючи та цензуруючи присутність секс-працівників і «дорослих» брендів, є насильством і завдає глибокої шкоди”, — написав Pornhub.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень