fbpx
Slow news

Інформаційна кампанія, що нагадує мити руки після користування смартфоном

Завантажте рингтон Can’t Touch This Phone, щоб не забувати
Данилюк Даяна, 09.06.2020

Рекламне агентство Saatchi & Saatchi Italy спільно з італійським музичним продакшном Sing Sing Music розробили інформаційну кампанію.

Її мета — нагадати, що, попри послаблення карантину, миття рук ніхто не скасовував. А кожен з нас ледь не повсякчас тримає у руках річ, що збирає на собі мільйони мікробів. Ідеться про смартфон.

«Можливо, ви думаєте, що носити рукавички, коли виходите на вулицю, або мити руки після дотику до поверхонь поза домом, достатньо, щоб захиститися від COVID-19. Але все ж є предмет, який збирає багато вірусів і бактерій, а ми використовуємо його щодня. Бінго! Це — наш смартфон. 

Ми торкаємось його майже 100 разів на день і рідко згадуємо, що після користування слід щоразу мити руки.»

Щоб уберегти власників смартфонів від надмірного користування гаджетом і нагадувати їм частіше мити руки, музична компанія Sing Sing Music розробила рингтон Can’t Touch This Phone. За основу взяли відомий хіт MC Hammer — U Can’t Touch This.

Завантажити мелодію можна безплатно тут.

Раніше ми писали про британське дослідження, яке показало, що людина проводить в екрані близько 34 років свого життя. 

Читайте також у рубриці Slow news
Французи перетворили шум футбольного стадіону на звук, який допомагає заснути
Проєкт покликаний допомогти вболівальникам дивитися нічні матчі ЧС-2026, не заважаючи спати близьким
Для ветеранів і ветеранок відкрили набір на програму Veterans Career Boost
Програма професійної адаптації поєднає офлайн-модулі у Львові, онлайн-навчання та кар’єрну підтримку
74% українців підтримують захист ЛГБТІК+ від дискримінації, а 54% — реєстровані партнерства
Дослідження КМІС проаналізувало ставлення українців у різних вікових і релігійних групах до ЛГБТІК+ людей
LEGO і FIFA встановили у Нью-Йорку 8-метровий Кубок світу з понад 1,3 млн деталей
Інсталяцію відкрили на Рокфеллер-плаза за кілька днів до фіналу ЧС-2026
На станції метро «Лук’янівська» відкрили фотовиставку «Шлях відновлення»
Героями стали ветерани, які діляться власним досвідом реабілітації після важких поранень
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень