fbpx
Slow news

Людина проводить в екрані близько 34 років життя (дослідження)

«Зависання» в гаджетах впливає на продуктивність і стосунки
Данилюк Даяна, 22.05.2020

За підсумками дослідження британських учених, люди витрачають понад 4866 годин на рік, дивлячись в екран — смартфона, ноутбука, телевізора тощо. Загалом це приблизно 34 роки життя. 

В опитуванні взяли участь 2000 людей. Вони зізналися, що значну частину часу протягом дня проводять непродуктивно. 64% опитуваних відповіли, що не знають, що б робили без екранного часу, особливо під час карантину.

Підсумки дослідження:

 У середньому люди проводять за переглядом телепрограм 3,5 години на день, за ноутбуком — 4 години, за смартфоном — 2 години.

Люди дивляться на екрани смартфонів протягом 20 хвилин після пробудження. Майже третина бере в руки смартфон уже в перші 5 хвилин після пробудження.

 25% людей, які перебувають у стосунках, сперечаються зі своїм партнером через кількість часу, який проводять за гаджетами.

 4/10 батьків вважають, що їхні діти забагато користуються ігровими пристроями та смартфоном. При цьому 2/3 опитаних батьків почувають провину за те, що забороняють дітям проводити час в екрані, тому що самі також це роблять.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень