fbpx
Slow news

Hyundai та Vans створили власні ігри з платформою Roblox

Такі онлайн-майданчики стали метавсесвітами брендів
Мачулка Ангеліна, 06.09.2021

Компанії Hyundai та Vans у співпраці з Roblox, ігровою онлайн-платформою та системою розроблення ігор створили свої метавсесвіти.

Hyundai Mobility Adventure — перша робота Roblox у своєму роді від світового автовиробника. Віртуальний простір містить п’ять тематичних парків, серед яких гоночна траса, ультрасучасний мегаполіс, науково-дослідний центр технологій. Два з них — “Майбутнє місто мобільності” та центральна Фестивальна площа — зараз доступні у бета-версії, а інші будуть доступні протягом року.

Гра демонструє майбутні продукти мобільності компанії, такі як кросовер з водневими паливними елементами Nexo та повністю електричний позашляховик Ioniq 5. Hyundai прагне ознайомити молодих споживачів із цими пропозиціями, маючи надію, що це може налагодити довготривалі відносини з клієнтами. Hyundai Mobility Adventure остаточно запустять у жовтні.

Vans World — це онлайн-скейтпарк, де гравці Roblox можуть зібратися, щоб попрактикуватися в трюках і приміряти віртуальне спорядження, зокрема чотири кастомізовані силуети взуття.

Щоб створити ігровий досвід схожим на реальний, під час розроблення застосували нові технології ігрової фізики. Це дає змогу краще відтворити відчуття катання на скейтборді. Сам віртуальний парк заснований на реальних місцях, таких як Будинок фургонів та скейтпарк Vans Off The Wall у Каліфорнії.

Читай також: Модні бренди + відеоігри: як взаємодіють та для чого це потрібно

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень