fbpx
Slow news

Hey Guide презентує колекцію традиційного українського святкового декору

Для реалізації збирали стародавні традиції декорування українських домівок
Бондар Каріна, 08.12.2023

Курований гід Києвом Hey Guide від комунікаційної агенції Public Kitchen презентує велику різдвяну колекцію “Триб’ют українському святковому декору 3.0”.

Мета ініціативи — повернути автентичний український святковий декор і ошатний стиль в оселі українців.

Колекція стала продовженням торішньої колаборації Hey Guide x Ukrainian Folks. Цього разу Hey Guide вирішив зробити вибір на користь святкування життя, України та наших традицій.

“Цей рік був важливим, складним та особливим. Цей рік — найсуворіший, найпереконливіший вчитель. Він нас навчив ухвалювати безліч важливих рішень, а головне — нести за них відповідальність. Скоро зимові свята, особливий казковий період. Звичайно, цього року ми будемо незвично відчувати себе. Але все ж те, що ми так любимо з дитинства, те світло, що несуть свята, маємо зберегти й цьогоріч. Ми вирішили зробити вибір на користь святкування життя й підготували різдвяну колекцію предметів декору, придумали ще дещо дуже особливе. Усе заради життя”, — говорить Настя Івченко, співзасновниця Hey Guide та агенції Public Kitchen.

Протягом декількох місяців Настя Івченко та Женя Каганович, співзасновниці Hey Guide, збирали стародавні традиції декорування українських домівок.

Вони звернулися до майстрів з усієї України, кожен з яких має власний індивідуальний стиль та виготовляє певний вид святкових прикрас.

У новій колекції приблизно 500 предметів декору — кожен з них унікальний та автентичний, виконаний кропіткою ручною працею.

До колекції “Триб’ют українському святковому декору 3.0” увійшли пірамідальні павуки різних розмірів, павуки-зірки, солом’яні коники, зірки та янголи, дідухи, зірки-верхівки для ялинки.

Окремою секцією представлений текстиль, виконаний зі старовинної домотканої тканини. Усі ці елементи мають давнє символічне значення в українській культурі.

Придбати елементи декору з колекції “Трибʼют українському святковому декору 3.0” можна на сайті.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень