fbpx
Slow news

Фонд держмайна та агенція I AM IDEA  запустили іміджеву кампанію  

Частиною кампанії та нової комунікації став ребрендинг Фонду
Бондар Каріна, 20.09.2023

ФДМУ (Фонд державного майна України) разом із креативною агенцією I AM IDEA розробили нову комунікаційну стратегію та іміджеву кампанію. Продакшном кампанії займався TOMIN.

Команда створила маніфест, щоб розповісти доступно кожному, що ФДМУ не просто продає майно, а робить все, щоб створити в майбутньому новий економічний субʼєкт, який зароблятиме гроші для країни. “Маємо, дбаємо, розвиваємо” — місія та нове комунікаційне повідомлення Фонду.

“Для української перемоги необхідне озброєння. А для цього потрібні гроші. Приватизація та оренда держмайна — це фінансові джерела, які можуть допомагати в забезпеченні наших військових. Підприємці отримали можливість придбати чи орендувати державну власність, щоб відновити свій бізнес на новому місці та створити нові робочі місця”, — розповідає Олександр Федоришин, виконувач обов’язків голови ФДМУ.

Команда Фонду хоче позитивно впливати на життя кожного українця та оптимізувати державне майно, що нині є радше фінансовим тягарем, аніж тим, що працює для країни. Іміджева кампанія підкреслює місію та цілі Фонду.

“Навколо Фонду існують свої міфи та стереотипи. Наприклад, те, що Фонд неспроможний, корумпований тощо. Чому так відбувалося? Раніше мало хто розумів, як Фонд керує держпідприємствами, як він обирає керівників для них і які результати показують ці підприємства. У комунікації нам було важливо показати справжню, нову суть, що структура займається стратегічною справою — має майно, дбає про нього і розвиває заради України”, — каже Ігор Фінашкін, креативний директор I AM IDEA.

Читайте також у рубриці Slow news
Донать свій час на захист інфопростору
В Україні створили платформу для боротьби з пропагандою
Для військових і ветеранів оголосили конкурс воєнної літератури
Найкращі роботи вийдуть друком в антології від ВСЛ
Презентували проєкт «Паспорт твоєї ідентичності»
У його межах випустили відеоролики про пам’ятки, зображені на закордонному паспорті громадянина України
Мінцифри за допомогою ШІ навчить студентів боротися з дезінформацією
Студенти зможуть створити власні AI-рішення для протидії ворогу
У 2024 році жінки почали активніше відкривати бізнеси
За перший квартал зареєстровано 43,5 тис. ФОПів-жінок
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень