fbpx
Slow news

Фонд Artists Support Ukraine закликає культурну спільноту підтримати Україну

Розповідаємо, як можна долучитися
Мар'яна Хемій, 22.03.2022

Фонд Artists Support Ukraine (ASU) закликає культурну спільноту всього світу виступити на підтримку України й стати амбасадорами миру та справедливості.

21 березня 2022 року в норвезькому місті Ставангер відкрилася виставка робіт українських художників на підтримку України та її культурної спільноти. У такий спосіб прагнуть допомогти митцям і працівникам культури, які залишились у гарячих точках України та/або перебувають у скрутному становищі. Виставку Ready-Po-Print організував у своїй галереї Норвезький культурний центр Solvberget. ASU заохочує митців брати з них приклад.

Метою ASU є розповсюдження інформації про вторгнення росії в Україну і його наслідки та водночас підтримка українського креативного сектору — митців і працівників культури. Фонд утілює її через колаборації із культурними інституціями зі всього світу та завдяки допомозі міжнародних грантів і пожертв.

У яких активностях фонду ASU можна взяти участь:

  • Надрукувати виставку на підтримку України. Ready-To-Print виставку може надрукувати й змонтувати будь-яка інституція (музей, посольство або навіть салон краси чи бар) будь-де у світі, щоб продемонструвати солідарність з Україною.

Українські художники та ілюстратори підготували свій живопис та плакатну графіку, що проілюстрована та підкріплена їхніми персональними історіями про війну. Серед художників — Алевтина Кахідзе, Влада Ралко, Антон Логов, Олексій Сай, Ігор Гусєв, Марія Куліковська та інші.

  • Зробити донейти, щоб допомогти українському креативному сектору. Підтримати маленькі грантові програми для працівників культури можна, роблячи пожертви в фонд ASU. Зібрані кошти будуть розподілені між тими працівниками культури, які залишились в Україні, переважно в гарячих точках, і не можуть із різних причин виїхати до безпечнішого місця.
  • Надіслати своє мистецтво, щоб підтримати ASU інформаційно. У соціальних мережах ASU збирає роботи, створені художниками з усього світу. Багато відомих митців уже підтримали Україну. Серед них — Ай Вейвей, Шепард Фейрі (Obey), Mr Doodle, Ronan Bouroullec, Нара Йошімото, Joerg Koch, The Simpsons, Шо Шибуя та інші.

Читайте також у рубриці Slow news
На честь 25-річчя мультсеріалу “Південний парк” у США влаштували пересувну виставку
Зі старими розкадруваннями, сукнями творців шоу та нагородами серіалу
Poster запустили мобільну касу на смартфоні, аби малі бізнеси могли зекономити на обладнанні
Каса на смартфоні входитиме до вартості тарифу
У Австралії оштрафували Google на $42 млн за збір даних про місцеперебування
Компанія змушувала вмикати “історію місцезнаходжень” на телефонах Android
Українські працедавці все частіше готові брати на роботу кандидатів без досвіду. Дослідження
Що пропонують роботодавці, який графік роботи та заробітна плата
Український онлайн-маркет MAUDAU отримав власне звучання
Плюс один бренд зі звуковою айдентикою
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень