fbpx
Slow news

Фонд Artists Support Ukraine закликає культурну спільноту підтримати Україну

Розповідаємо, як можна долучитися
Мар'яна Хемій, 22.03.2022

Фонд Artists Support Ukraine (ASU) закликає культурну спільноту всього світу виступити на підтримку України й стати амбасадорами миру та справедливості.

21 березня 2022 року в норвезькому місті Ставангер відкрилася виставка робіт українських художників на підтримку України та її культурної спільноти. У такий спосіб прагнуть допомогти митцям і працівникам культури, які залишились у гарячих точках України та/або перебувають у скрутному становищі. Виставку Ready-Po-Print організував у своїй галереї Норвезький культурний центр Solvberget. ASU заохочує митців брати з них приклад.

Метою ASU є розповсюдження інформації про вторгнення росії в Україну і його наслідки та водночас підтримка українського креативного сектору — митців і працівників культури. Фонд утілює її через колаборації із культурними інституціями зі всього світу та завдяки допомозі міжнародних грантів і пожертв.

У яких активностях фонду ASU можна взяти участь:

  • Надрукувати виставку на підтримку України. Ready-To-Print виставку може надрукувати й змонтувати будь-яка інституція (музей, посольство або навіть салон краси чи бар) будь-де у світі, щоб продемонструвати солідарність з Україною.

Українські художники та ілюстратори підготували свій живопис та плакатну графіку, що проілюстрована та підкріплена їхніми персональними історіями про війну. Серед художників — Алевтина Кахідзе, Влада Ралко, Антон Логов, Олексій Сай, Ігор Гусєв, Марія Куліковська та інші.

  • Зробити донейти, щоб допомогти українському креативному сектору. Підтримати маленькі грантові програми для працівників культури можна, роблячи пожертви в фонд ASU. Зібрані кошти будуть розподілені між тими працівниками культури, які залишились в Україні, переважно в гарячих точках, і не можуть із різних причин виїхати до безпечнішого місця.
  • Надіслати своє мистецтво, щоб підтримати ASU інформаційно. У соціальних мережах ASU збирає роботи, створені художниками з усього світу. Багато відомих митців уже підтримали Україну. Серед них — Ай Вейвей, Шепард Фейрі (Obey), Mr Doodle, Ronan Bouroullec, Нара Йошімото, Joerg Koch, The Simpsons, Шо Шибуя та інші.

Читайте також у рубриці Slow news
Coca-Cola представила інструмент ШІ для створення дизайнів з культовими зображеннями бренду
Найкращі роботи розмістять на білбордах компанії
Відбудеться світовий марафон щодо захисту прав і свобод українських жінок
Буде можливість почути понад 65 спікерів з 15 країн світу
“Чорні вівці” видадуть дитячі книжки про онкологію
Частину гонорару авторки та ілюстраторки спрямують до фонду “Таблеточки”
Запустили сервіс щодо можливостей виїзду працівників ІТ-компаній за кордон
Згодом він стане платформою для вдосконалення законодавства в інтересах IT-галузі
PLEON Talan створило соціальну кампанію “Нові сторінки українського героїзму”
У ній кожна героїня пояснила, як її діяльність сприяє перемозі України
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень