fbpx
Без рубрики

Facebook тестує схожий на TikTok формат відео в Індії

Спроби компанії витіснити конкурентний додаток
Данилюк Даяна, 18.08.2020

Соцмережа Facebook почала тестування нового формату коротких відеороликів в Індії, де в червні 2020 уряд заборонив TikTok.

Раніше Instagram, який належить компанії Facebook, підтвердив запуск функції Reels, за допомогою якої можна створювати короткі відео, додавати до них музику, регулювати швидкість тощо.

А президент США Дональд Трамп заявив, що якщо до 15 вересня власниками TikTok не стануть американці, його буде заблоковано.

Під час останньої перевірки в Індії було 100 мільйонів активних користувачів Instagram порівняно з 200 мільйонами, які користувалися TikTok.

Як Facebook коментує ситуацію:

“Ми завжди тестуємо нові творчі інструменти, щоб знати, як наші користувачі хочуть висловлювати себе в соцмережі. Короткі ролики надзвичайно популярні, тому ми шукаємо нові способи їх створення та поширення у Facebook.”

Facebook має понад 300 мільйонів користувачів в індійському регіоні. Таким чином, додавши інструменти TikTok у свої два найпопулярніших додатки, компанія зможе залишити індійських користувачів в екосистемі Facebook. 

Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень