fbpx
Slow news

Facebook тестує можливість прив’язувати 5 профілів до одного акаунта

Щоб користувачі могли розділяти свої інтереси та групи спілкування
Мачулка Ангеліна, 15.07.2022

Facebook тестує можливість для користувачів мати до п’яти окремих профілів, прив’язаних до одного облікового запису.

Така опція дасть змогу призначати різні профілі для певних груп спілкування. Наприклад, одна спеціальна сторінка Facebook для друзів, друга — лише для колег, а ще одна — для свого хобі. Користувачі, які беруть участь у тестуванні функції, зможуть перемикатися між різними профілями в кілька кліків.

У додаткових профілях необов’язково вказувати своє справжнє ім’я. Проте в основних профілях користувач усе одно повинен використовувати те ім’я, яким користується в повсякденному житті.

У Facebook кажуть, що додаткові профілі все ще підпадають під дію  правил спільноти, тому за допомогою них не можна видавати себе за інших осіб. Якщо користувач отримає повідомлення про порушення в додатковому профілі, це вплине на весь обліковий запис.

До цього часу компанія забороняла звичайним користувачам мати кілька профілів у Facebook, тому нововведення означає зміну для гіганта соціальних мереж. Запуск тесту вказує на те, що Facebook експериментує зі способами стимулювання взаємодії на своїй платформі, а також заохочує користувачів публікувати більше контенту.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень