Slow news

Facebook позначатиме сторінки ЗМІ, які контролює держава

А також внесе зміни до політики прозорості напередодні виборів у США
Данилюк Даяна, 10.06.2020

Facebook упроваджує нові етикетки для підпису ЗМІ, які контролює держава. Це один із заходів, націлених на підвищення прозорості соцмережі. 

Уміст медіа, які контролюють уряди в відповідних регіонах, може необ’єктивно висвітлювати ту чи іншу тему або подію.

Завдяки додатковим поясненням на сторінках, публікаціях та в оголошеннях користувачі будуть більш поінформованими під час обговорення публікацій та їх поширення. 

“Ми вважаємо, люди повинні знати, що новини з публікації, яку вони читають, можуть бути під впливом уряду.”

Нові мітки з’являться в розділі “Інформація про сторінку” в публікаціях:

Фото: Social Media Today 

А також — у списках бібліотеки оголошень:

Фото: Social Media Today

Як Facebook визначатиме підконтрольні державі медіа?

Як пояснюють у Facebook, соцмережа консультується з “понад 65 експертами у всьому світі, які спеціалізуються на ЗМІ, управлінні, правах людини та розвитку”. Це допоможе створити перелік керівних принципів, за якими визначатимуть підконтрольні державі медіа.

Про нові обмежувальні заходи Facebook оголосив ще в жовтні 2019 року під час проведення виборів президента США.

Окрім цього, Facebook незабаром заблокує рекламу з державних медіасторінок, щоб запезпечити прозорість чергових виборів у США, які відбудуться в листопаді 2020 року.

У такий спосіб Facebook хоче обмежити потенційні маніпуляції з виборцями з боку політично мотивованих представників. Чи скасують ці заборони після виборів — невідомо.

Читайте також у рубриці Slow news
У Києві вперше за 800 років прозвучав дзвін Десятинної церкви
Втрачену реліквію реконструювали за допомогою 3D-технологій до 35-річчя Незалежності
Літературний фестиваль PORT оголосив програму
5–6 вересня в Одесі відбудуться презентації книжок, дискусії, перформанси, автограф-сесії, поетичні й музичні події
Росія випустила пропагандистський фільм про знищення драмтеатру в Маріуполі
Для зйомок використали сцену відбудованого театру, який був зруйнований унаслідок авіаудару 16 березня 2022 року
35 років Незалежності: куди піти, що купити й чим посмакувати — добірка від Bazilik Media
Від лімітованих колекцій і тематичної випічки до концертів, інсталяцій та благодійних подій
До 35-ї річниці Незалежності України Bazilik випускає нову колекцію благодійних постерів
Нові роботи присвячені природним та історичним пам’яткам України, які опинилися під окупацією або постраждали через війну
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень