fbpx
Slow news

Дослідники з’ясували, як часто люди звертають увагу на зовнішню рекламу

Зокрема, у транспорті, супермаркетах і в торговельних центрах
Ольга Сакали, 18.01.2022

Агентство PML Group провело дослідження про сприймання реклами в транспорті та в магазинах.

Для цього опитали 300 жителів Дубліна віком від 16 до 54 років. З’ясувалося, що на рекламу в транспорті звертають увагу 73% опитаних, і найчастіше таку рекламу помічає аудиторія віком 16-24 (82%). Увага до реклами в магазинах актуалізувалася під час пандемії — на неї звертають увагу дві третини опитаних.

Серед сегмента опитаних віком 16-24 роки цифрові екрани в торговельних центрах найбільше помічає аудиторія віком 16-24 (88%). 64% основних покупців помічають рекламу в торговельних центрах, тоді як серед неосновних ця кількість становить 60%.

Окрім цієї статистики, агентство також виявило, які компанії рекламувалися найчастіше. Так, найбільше в Дубліні рекламувалися роздрібні торговці — наприклад, супермаркети Dunnes Stores чи Aldі. Друге місце посіла реклама алкоголю, третє — медіа.

Агентство проаналізувало, які плани має аудиторія на 2022 рік. Наприклад, планують їсти більше здорової їжі (57%), здобувати нові знання чи хобі (53%), накопичувати гроші (52%), звертати увагу на ментальне здоров’я (51%) та проводити більше часу з друзями чи родиною (49%). Про обмеження в харчових звичках чи перегляді телевізора заявило менше людей.

З огляду на це, агентство прогнозує, що брендам потрібно уникати принципу заборон та, навпаки, — створювати мотиваційні рекламні кампанії, що надихатимуть.

Читайте також у рубриці Slow news
Polaroid кидає виклик штучному інтелекту в новій рекламі
Компанія використовує справжні фото й прості меседжі, щоб протистояти одноманітності цифрового світу
Українські інсталяції прямують на Burning Man 2025
«Синій Бик» та «Мерман» представлять сучасне українське мистецтво в пустелі Блек-Рок
Levi’s і Nike випускають спільну колекцію в стилі 90-х
Її присвятили 30-річчю кросівок Nike Air Max 95
У Львові проведуть воркшопи з анімації для ветеранів і підлітків з-поміж ВПО
Мета проєкту — підтримати інтеграцію ветеранів у суспільне життя через мистецтво та діалог
Meta презентувала розумні окуляри Oakley
Пристрій оснащений голосовим асистентом, камерою 3K, аудіофункціями й адаптивними лінзами
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень