fbpx
Slow news

Для українських військовослужбовиць створили анатомічні бронежилети з нагрудною вишивкою

До їх презентації зробили фотопроєкт із захисницями та громадськими діячками
Бондар Каріна, 25.08.2023

Український виробник бронежилетів, балістичних шоломів, бронеплит і тактичної амуніції “Українська Броня” у співпраці з брендом SVARGA випустив жіночі анатомічні бронежилети з нагрудною вишивкою. Про це розповіли засновники проєкту в матеріалі Forbes.

Бронежилети прикрашає унікальна вишивка різних етнічних регіонів нашої країни з колекції “Вишивана Україна”, над якою SVARGA почав працювати з перших місяців повномасштабного вторгнення.

“Це те, що ми вишивали на бронежилеті, на кордурі. А ось це — вишивка, наприклад, такого плану, яка є на сорочці, і вона наклалась. Це є Київщина, це в нас є Запоріжжя. Такого плану ми створили бронежилети, і вони є дуже цінні”, — розповіла засновниця бренду вишитого одягу SVARGA Наталія Яриш.

Зокрема, жіночий бронежилет “Рута Люта” легший та зручніший за чоловічу амуніцію. Він дає +500% до площі захисту, а його форма враховує анатомічні особливості жіночого тіла. Бронезахист легко знімається, що спрощує евакуацію. 

Щоб презентувати бронежилети, “Українська Броня” та SVARGA створили спільний спецпроєкт “Їй потрібна броня” з українським виданням Forbes. У ньому взяли участь 13 військовослужбовиць та громадських діячок.

Фото на обкладинці: Артем Галкін для Forbes BrandVoice.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень