fbpx
Slow news

Disney зніме фільм про перший Діснейленд

Ідею розробляли рік, перш ніж представити студії
Мачулка Ангеліна, 14.10.2021

Disney Studios зніме фільм про створення першого Діснейленду.

Відомо, що режисером нової стрічки стане Девід Гордон Грін, який зняв серію слешерів “Геловін”. Сценарій напише Еван Спіліотопулос — він працював над стрічками “Феї: Загублений Скарб”, “Геракл”, над мультфільмом “Книга джунглів 2” та ремейком “Красуні та Чудовиська”.

Компанія Cavalry Media та продюсер Джейсон Рід працювали цілий рік над розробленням стрічки, перш ніж представити її Disney. Джейсон Рід свого часу став продюсером ще одного фільму Disney — “Мулан” 2020 року.

Перший Діснейленд відкрили 17 липня 1955 року, і це єдиний тематичний парк, побудований під керівництвом самого Волта Діснея. Натхненням для створення Діснейленду стали Музей Генрі Форда та Грінфілд-Віллідж.

Раніше студія Disney уже знімала фільм, у якому одним з головних героїв був сам Волт Дісней. Це стрічка “Порятунок містера Бенкса”, де засновника студії зіграв Том Генкс. Фільм розповідав про переговори між Волтом Діснеєм та авторкою історій про Мері Поппінс — Памелою Ліндон Треверс (Емма Томпсон) щодо екранізації пригод няні.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень