fbpx
Slow news

Данський футбольний клуб «Орхус» проведе Zoom-трансляцію матчу

Щоб підбадьорити футболістів і фанатів та створити атмосферу живого матчу
Бедій Назар, 28.05.2020

Карантинні обмеження у світі поставили футбол на паузу. Але з поліпшенням епідеміологічної ситуації деякі країни вже почали відновлювати національні чемпіонати.

Та поки, задля дотримання безпеки, їх проводять без глядачів. Це означає відсутність атмосфери на стадіоні, низьку мотивацію гравців і понурість телевізійної трансляції через тишу трибун.

Данський футбольний клуб «Орхус» вигадав, як у цих незвичних умовах повноцінно провести матч — із підтримкою фанатів і галасом трибун. Для цього вирішили скористатися Zoom.

Клуб розмістив на стадіонних трибунах величезний екран розміром 40*2,8 метрів. Через нього й проведуть Zoom-трансляцію для 10 000 фанів.

Клуб навіть створив окремий сектор для фанатів команди-гостя. Цим самим проявив не лише креативність, а й повагу до суперників та спортивних принципів.

Матч «Орхус – Рандрес» відбудеться 28 травня о 20:00 за київським часом.

На екран одночасно виведуть зображення 200 фанатів. Усі крики, підбадьорення та співи фанатів транслюватимуть і на стадіоні, щоб підбадьорювати гравців.

«Подивимось у четвер, як все пройде. Якщо це буде весело й добре спрацює, то, можливо, наступного разу ми зробимо це знову», — поділився планами координатор проєкту Сорен Карлсен у коментарі BBC.

Дограти розпочаті до карантину футбольні змагання важливо з кількох причин. По-перше, футбольні ліги мають виконати обов’язки перед трансляторами. По-друге, важливо зберегти спортивний принцип у визначенні переможців національних змагань та команд, які представлять свої країни на європейській футбольній арені наступного сезону.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень