fbpx
Slow news

Club 4 Paws запускає оновлену платформу для адопції безпритульних тварин

За допомогою фільтрів можна швидко знайти улюбленця
Бондар Каріна, 24.04.2023

Компанія SoftServe спільно з українським виробником корму для тварин CLUB 4 PAWS від Kormotech запускають оновлену платформу для адопції чотирилапих – LOOK 4 PAWS.

Платформа складається з трьох блоків, основним з яких є кольоровий альбом з фотографіями домашніх тварин. За допомогою фільтрів користувачі можуть швидко знайти тварину, обравши місто і параметри: розмір, колір, порода та стать.

Після того, як потенційний петперент залишає заявку на сайті, з ним зв’язується команда проєкту, проводить коротку співбесіду та допомагає розв’язати логістичні питання.

Нашій волонтерській команді дуже сподобалося працювати над цим проєктом, адже він має хорошу мету — знаходити господарів для безпритульних тварин. Я впевнена, що проєкт допоможе багатьом людям врятувати покинутих напризволяще тварин, кількість яких через війну неабияк зросла. Окрім того, зробити це можна в цифровий спосіб: знайти свого домашнього улюбленця за різними параметрами одразу на платформі в онлайн-режимі”, – коментує проджект-менеджерка команди волонтерів SoftServe Анастасія Ковач-Петрушенко.

За 9 місяців роботи на платформі LOOK 4 PAWS було розміщено 1500 оголошень щодо прилаштування тваринок, і вже понад 500 із них вдалося знайти новий дім.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень