fbpx
Зсередини

#Challengeme: 15 карантинних челенджів, у яких ти можеш взяти участь

Із призами, можливістю допомогти та просто розважальні
Коротенко Оля, 18.04.2020

У самоізоляції люди приміряють сукні з подушок, стрижуть домашніх улюбленців, вигадують усе нові розваги з туалетним папером і, звісно, з усього цього роблять челенджі для соцмереж.

Ми зібрали 15 карантинних челенджів, завдяки яким можна допомогти українським медикам, виграти цінні призи або просто розважитись.


#see10do10challenge

Спортивний челендж, що спонукає людей залишатися у формі під час карантину, ну або просто повихвалятися перед підписниками.

Завдання  зробити 10 віджимань або іншу вправу, викласти відео в Instagram і кинути виклик іншим. Окрім участі в спортивних челенджах, можна також регулярно тренуватися вдома.


#seeapupsendapup

Хто точно радіє карантину, то це собаки. Адже їхні господарі постійно вдома і можуть проводити з ними більше часу. Як наслідок, фотографії домашніх улюбленців стали ще частіше з’являтися в соцмережах. Челендж #seeapupsendapup створений для власників собак. Усе що потрібно — викласти фото з вашим собакою у соцмережі та передати естафету іншим собачникам.

Якщо ви ще не маєте домашнього улюбленця, карантин — чудова нагода взяти тварину з притулку.


#toiletpaperchallenge

Ще один виклик для власників домашніх тварин. А точніше, для самих тварин. Для цього челенджу вам потрібно мати вдома велику кількість рулонів туалетного паперу. Так — ось він для чого 🙂

Господарі тварин виставляють у дверному отворі кілька рядів туалетного паперу один поверх одного, щоб побачити, як високо можуть стрибати їхні собаки та коти. Після кожної спроби кількість рулонів паперу збільшується, щоб зробити перешкоду вищою.

Деякі учасники челенджу будують споруди, використовуючи не лише туалетний папір, а й різні коробки та упаковки. У той час як одним тваринам потрібно перестрибувати “п’ятиповерхові” перешкоди, іншим ставлять завдання пролізти між коробками.


#Stayathomechallenge

#StayAtHomeChallenge запустив популярний футбольний акаунт в Instagram — 433. Суть челенджу спочатку полягала у виконанні двох дій одночасно: потрібно було 20 секунд набивати м’яч і при цьому намилювати руки. Згодом правила змінилися. Зараз учасники замість м’яча використовують рулон туалетного паперу, іронізуючи в такий спосіб над ажіотажем у магазинах.


#Fliptheswitchchallenge

Flip The Switch Challenge — це парний челендж, завданням якого є рухатися під пісню Дрейка Nonstop, а після слів flipped a switch — помінятися образами з партнером.

Насправді цей челендж зародився у TikTok ще у 2018 році. Користувачі знімали себе в дзеркало, а після фрази flipped a switch на секунду вимикали світло і змінювали власний образ. Наприклад, із піжами переодягались у вечірні сукні. Секундна темрява ставала ідеальним моментом для монтажної склейки в ролику.

Зараз цей челендж розширився — брати участь можуть двоє і більше людей одночасно. А особливо креативні міняються образами з дітьми чи навіть із тваринами.


#PillowChallenge

#PillowChallenge розпочався 5 квітня, коли дві користувачки Instagram @styledbynelli та @myforteisfashion опублікували фотографії у незвичайному вбранні. За допомогою ременя вони зафіксували подушку на талії так, щоб вона мала вигляд сукні.

Соцмережа швидко підхопила тренд. За кілька днів тисячі користувачів Instagram долучилися до челенджу, стилізуючи подушки та постільну білизну під імпровізовані сукні.

Тепер стало зрозуміло, що таке справжній “карантин-фешн”.


#Homecouture

Цей челендж запустив модний журналіст, автор блогу Skip Dinner Джордж Сервенті. Він утілює в життя образи з показів кутюрних колекцій, а результатами ділиться в Instagram з хештегом #HomeCouture.

Аби відтворити кожен образ, Джордж використовує пакети, ковдри, папір — словом, усе, що має під рукою.

Щоб узяти участь у челенджі, потрібно відтворити в домашніх умовах будь-який подіумний образ або образ із червоної доріжки. Відтак опублікувати фото у своєму Instagram з хештегом #HomeCouture та відмітити Джорджа. Найцікавіші образи журналіст публікує на своїй сторінці.


#FirstPicChallenge

За правилами цього челенджу, ви маєте опублікувати найперше спільне фото з близькою вам людиною. До фото можна додати історію вашого знайомства або цікавий спогад того часу.


#CouplesChallenge

Челендж-тест для подружніх пар, який допомагає перевірити, наскільки добре подружжя знає одне одного, яку самооцінку має кожен та чи пам’ятають вони визначні моменти стосунків.

Цікавинка в тому, що учасники мають відповідати на запитання із заплющеними очима, вказуючи на партнера або на себе. Тобто кожен з них не знає, що відповідає партнер. 

Для челенджу ліпше попросити когось ставити запитання і знімати на відео. Якщо немає такої змоги, пара може знайти запитання у TikTok, а знімати себе самостійно, на фронтальну камеру.

Запитання можуть бути різними, наприклад: “Хто у парі довше збирається? Хто першим зізнався в коханні? Хто краще готує? Хто частіше невдоволений?”.


#Qurantinechallenge

Челендж, який започаткував Віденський музей Леопольда у своєму Instagram. За принципом він дуже схожий на вірусний #DollyPartonChallenge, у якому потрібно було викласти колаж із фотографій для чотирьох різних соцмереж: LinkedIn, Facebook, Instagram та Tinder.

Але цього разу пропонують зробити колаж із чотирьох картин, які передають настрій чотирьох днів карантину.


#Мистецтвовдома

Український челендж, який започаткували арткритик Костянтин Дорошенко та артдиректор PinchukArtCentre Бйорн Гельдхоф. Ініціатива закликає українців творчо самоізолюватись під час карантину.

Суть челенджу — відтворити будь-яку картину відомого художника в домашніх умовах за допомогою підручних засобів.


#Изоизоляция

Такий самий принцип має і челендж #изоизоляция.

У цієї ініціативи є свої спільноти в соцмережах, де учасники публікують роботи. До публікації не приймають роботи, зроблені до початку карантину. Також будуть відхилені пародії на кіно, анімації, фотографії, комікси й листівки.


#Стрижусявдома

Челендж для сміливих, який запустила креативна агенція Banda.

Як це працює?

1. Пострижіться вдома.

2. Кошти, які зазвичай платите за стрижку в салоні, перекажіть на допомогу лікарям. Реквізити — на сторінці @stryzhusiavdoma.

3. Викладіть пост із фото/відео своєї стрижки. Додайте хештег #стрижусявдома та позначте 5 друзів, яким кидаєте виклик.

Як і в більшості челенджів, користувачі соцмереж ідуть далі — розширюють умови та модифікують правила. Крім стрижок, люди показують, як самостійно фарбують волосся, роблять манікюр та стрижуть домашніх улюбленців. Що важливо — переказують при цьому кошти на боротьбу з коронавірусом.

До челенджу приєдналися Comfy — вони відраховують 10% від продажу кожної машинки для стрижки на допомогу медикам.


#Tableless

Бренд меблів Drommel запустив челендж із призами — можна виграти робочий стіл.

Як це працює?

1. Розмістіть пост у сторіз або стрічці Instagram, як ви працюєте без стола.

2. Передайте естафету трьом друзям.

3. Відмітьте фото хештегом #tableless і позначте сторінку @drommel_furniture.

4. 20 квітня бренд обере два найоригінальніших фото й подарує обом учасникам робочий стіл.


#Букчелендж

Співзасновник мобільного банку Monobank Дмитро Дубілет запустив челендж, у якому кожен може заробити гроші за читання книжок.

За правилами, учасники мають обрати одну книжку зі списку, запропонованого Дмитром, та переказати 200 гривень до спеціального Фонду.

Завдання челенджу — прочитати обрану книжку за три тижні. Учасники, які не встигнуть дочитати, втратять переказані гроші. А ті, хто виконають умови, отримають свої гроші й додатково — частину грошей тих, хто програв.

Деталі челенджу та умови участі можна прочитати тут.

Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень