fbpx
Slow news

Burger King вимагає зірку Мішлен

Ресторанний інспектор навідався до мережі фастфуду
Альтман Дарина, 29.09.2020

Ресторан Burger King у Бельгії опублікував у пресі відкритий лист до ресторанного рейтингу високої кухні, у якому заявив, що повинен отримати зірку Мішлен. 

“Ідеально підсмажена котлета, загорнута у м’яку булочку з плавленим сиром чеддер, приправлена гірчичним та цибулевим майонезом. Ви вважаєте це ідеальним? На нашу думку, бракує останнього інгредієнта — зірки Мішлен”, – ідеться в рекламі.

У відкритому листі, опублікованому в пресі, генеральний директор Burger King у Бельгії звертається до інспекторів: “Скільки ресторанів у вашій Червоній книжці, де за 5 хвилин на стіл подають виняткові страви й де не потрібно бронювати місце на три місяці вперед?”

Кампанію розробили разом з креативною агенцією Buzzman

У соцмережах Burger King створили спеціальну петицію, що закликає Путівник Мішлен присвоїти мережі зірку. Кампанія врешті таки привернула увагу ресторанного рейтингу, і один бельгійський інспектор навідався до Burger King.

Утім, заклад так і не з’явився в Путівнику Мішлен, щонайменше тому, що не відповідає вимогам авторської кухні, тобто не має шеф-кухаря.

Звичайно, кампанія усерйоз і не переслідувала мету отримати зірку Мішлен, а от укотре привернути до себе увагу Burger King точно вдалося.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень