fbpx
Slow news

Бренди змінюють рекламні кампанії через коронавірус

Hershey, KFC та Coors
Чабан Валерія, 13.03.2020

Hershey, KFC та Coors змінили свої рекламні кампанії через спалах коронавірусу. Пов’язано це з негативними коментарями та реакціями споживачів на останні ролики брендів, які мають асоціації з вірусом COVID-19.

KFC

Нещодавно мережа ресторанів швидкого харчування KFC запустила рекламу з людьми, які облизують пальці після поїдання курки. Кампанія отримала 163 скарги від жителів Британії. Люди назвали її безвідповідальною та сказали, що це може сприяти поширенню COVID-19.

Представники KFC призупинили показ реклами та повідомили, що в майбутньому сподіваються повернути ролик на екрани.

Hersheу

Кондитерський бренд Hersheу запустив у ефір рекламу, сконцентровану на обіймах і рукостисканнях. У такі способи незнайомці реагували на подаровані їм цукерки.

Згодом ролик замінили на кадри із зображенням продукту в супроводі озвучки й тексту. Так представники бренду відреагували на спалах коронавірусу та рекомендацію ВООЗ зменшити контакти з оточенням.

Coors

Бренд пива Coors планував запустити рекламу до чемпіонату з баскетболу March Madness. У рекламі було зазначено, що Coors офіційне пиво для дистанційної роботи”. Концепція полягала в тому, що прихильники баскетболу під час чемпіонату не налаштовані працювати і взагалі не продуктивні. 

Позаяк тепер дистанційна робота напряму асоціюється з карантином через коронавірус, бренд вирішив не запускати ролик та замінив його на інший.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень