fbpx
Slow news

BRAND UKRAINE опублікувала звіт про сприйняття України у світі

З 2021 по 2022 рік упливовість України зросла на 8%
Бондар Каріна, 28.02.2023

Громадська організація BRAND UKRAINE, за експертної підтримки та в консультаціях з МЗС України, опублікувала “Звіт про сприйняття України у світі”.

Його мета — проаналізувати, як у світі сприймали Україну в 2022 році, а також закласти основи для подальшої системної роботи з брендом України, що базується на даних.

 Упізнаваність України у світі

За результатами звіту, з початку повномасштабного вторгнення показник впізнаваності України у світі зріс на 44%, а половина населення світу погодилася, що війна позитивно вплинула на їхнє загальне ставлення до країни.

 Поширення новин про Україну

Україна перебувала в центрі уваги міжнародних ЗМІ впродовж усього 2022 року. Кількість публікацій у міжнародних ЗМІ та рівень резонансу в соціальних мережах були безпрецедентно високими.

Наприклад, питання енергетичної кризи, яке було однією з найчастіших тем у новинних ЗМІ (14% від усіх онлайн-публікацій), отримало лише 3% від загальної кількості обговорень у соціальних мережах навколо України.

 Підтримка України у світі

Для населення багатьох країн “війна” стала словом, яке найстійкіше асоціювалось з Україною, а 71% людей у світі підтримували Україну у війні. Війна сприяла формуванню позитивного ставлення до України, зокрема, з огляду на такі її характеристики, як єдність населення, історія, люди та культура. Різні опитування відзначили потужну підтримку тимчасово переміщених українців у світі та готовність прийняти їх у своїх країнах.

 прийняття України до ЄС

Згідно з дослідженнями іноземна аудиторія у 2022 році дуже прихильно ставилася до Президента України Володимира Зеленського, віддаючи належне його зусиллям на шляху до перемоги. Відсоток тих, хто хотів би бачити Україну майбутнім членом ЄС і НАТО, також побив усі історичні рекорди у 2022 році. У середньому 66% європейців позитивно ставились до прийняття України до ЄС.

 показники України в міжнародних рейтингах

Загальновизнане міжнародне порівняння результатів діяльності країн у вигляді індексів та рейтингів є цінним інструментом оцінювання національного бренду. Економічні збитки, яких зазнала Україна від російського вторгнення, призвели до падіння показників у багатьох матеріальних сферах.

Наприклад, вартість бренду країни, що враховує показник ВВП, знизилася на 21%. Хоча нематеріальні зміни здебільшого будуть зафіксовані у виданнях індексів та рейтингів наступних років, деякі істотні зміни вже були помітні у 2022 році.

Упливовість України (як сприйняття громадськістю рівня її впливу на інші країни) зросла з 36% у 2021 році до 44% у 2022 році.

Читайте також у рубриці Slow news
У США зняли фільм про Джамалу та війну в Україні 
Cвітова премʼєра відбулася у другу річницю повномасштабного вторгнення росії
METRO Україна запустила інклюзивну капчу
У такий спосіб компанія порушує проблему нерівного ставлення до людей з інвалідністю
Інстаграм запускає свій маркетплейс
Він об’єднає бренди з авторами контенту для платних партнерств або реклами
Ptashatam сторили колекцію текстилю, присвячену Лесі Українці 
Кампейн відзняли у кімнаті-музеї «Лесина вітальня» у Луцьку
«Повернись живим» та Rikky Hype презентують спільний благодійний дроп
Його символом стали номери 56-ї та 92-ї бригад
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень