fbpx
Slow news

BRAND UKRAINE опублікувала звіт про сприйняття України у світі

З 2021 по 2022 рік упливовість України зросла на 8%
Бондар Каріна, 28.02.2023

Громадська організація BRAND UKRAINE, за експертної підтримки та в консультаціях з МЗС України, опублікувала “Звіт про сприйняття України у світі”.

Його мета — проаналізувати, як у світі сприймали Україну в 2022 році, а також закласти основи для подальшої системної роботи з брендом України, що базується на даних.

 Упізнаваність України у світі

За результатами звіту, з початку повномасштабного вторгнення показник впізнаваності України у світі зріс на 44%, а половина населення світу погодилася, що війна позитивно вплинула на їхнє загальне ставлення до країни.

 Поширення новин про Україну

Україна перебувала в центрі уваги міжнародних ЗМІ впродовж усього 2022 року. Кількість публікацій у міжнародних ЗМІ та рівень резонансу в соціальних мережах були безпрецедентно високими.

Наприклад, питання енергетичної кризи, яке було однією з найчастіших тем у новинних ЗМІ (14% від усіх онлайн-публікацій), отримало лише 3% від загальної кількості обговорень у соціальних мережах навколо України.

 Підтримка України у світі

Для населення багатьох країн “війна” стала словом, яке найстійкіше асоціювалось з Україною, а 71% людей у світі підтримували Україну у війні. Війна сприяла формуванню позитивного ставлення до України, зокрема, з огляду на такі її характеристики, як єдність населення, історія, люди та культура. Різні опитування відзначили потужну підтримку тимчасово переміщених українців у світі та готовність прийняти їх у своїх країнах.

 прийняття України до ЄС

Згідно з дослідженнями іноземна аудиторія у 2022 році дуже прихильно ставилася до Президента України Володимира Зеленського, віддаючи належне його зусиллям на шляху до перемоги. Відсоток тих, хто хотів би бачити Україну майбутнім членом ЄС і НАТО, також побив усі історичні рекорди у 2022 році. У середньому 66% європейців позитивно ставились до прийняття України до ЄС.

 показники України в міжнародних рейтингах

Загальновизнане міжнародне порівняння результатів діяльності країн у вигляді індексів та рейтингів є цінним інструментом оцінювання національного бренду. Економічні збитки, яких зазнала Україна від російського вторгнення, призвели до падіння показників у багатьох матеріальних сферах.

Наприклад, вартість бренду країни, що враховує показник ВВП, знизилася на 21%. Хоча нематеріальні зміни здебільшого будуть зафіксовані у виданнях індексів та рейтингів наступних років, деякі істотні зміни вже були помітні у 2022 році.

Упливовість України (як сприйняття громадськістю рівня її впливу на інші країни) зросла з 36% у 2021 році до 44% у 2022 році.

Читайте також у рубриці Slow news
Інклюзивне ательє Lady Di atelier презентувало колекцію хустин 
Вони виконані на основі картин, які малювали люди з інвалідністю
В Україні запустили проєкт-подяку всім, хто наближає Перемогу
Його приурочили до Дня захисників і захисниць України
Telegram запровадить історії для каналів та контент з одноразовим переглядом
За дозвіл на публікацію в каналі сторіз голосуватимуть підписники
TikTok запровадив функцію пошуку роликів через Google
У такий спосіб сервіс намагається збільшити аудиторію
Українець створив застосунок для зручних донатів на потреби ЗСУ
За кожен внесок користувач отримуватиме цифрові винагороди
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень